Nasa; 15 Kasım'da Dünya Karanlığa Bürünecek!

Geçtiğimiz dönemlerde "15 Kasım'da dünya kararacak" şeklinde bir haber ortaya atılmış ve vatandaşları tedirgin etmişti....

Nasa; 15 Kasım'da Dünya Karanlığa Bürünecek!
Nasa; 15 Kasım'da Dünya Karanlığa Bürünecek! Seyfullah
Bu içerik 1827 kez okundu.

Geçtiğimiz dönemlerde kimi haber sitelerinde ve sosyal medyada ortaya çıkan bir iddia, yurttaşlarda büyük merak uyandırdı. Ortaya atılan iddiaya göre; NASA, 15 Kasım'da dünyanın kararacağını duyurdu. Peki 15 Kasım'da dünya kararacak mı? 15 Kasım'da ne olacak? İşte ortaya atılan iddiaya değin ayrıntılar...

15 KASIM'DA DÜNYA KARARACAK MI?

Geçtiğimiz dönemlerde bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada ortaya çıkan bir iddiaya göre, "NASA 15 Kasım tarihinde Dünya'nın karanlığa bürüneceğini doğruladı". Bu paylaşımı gören binlerce sosyal medya kullanıcısı, merakla 15 Kasım'da dünyanın kararıp kararmayacağını araştırmaya başladı.

 

15 Kasım'da dünyanın sahiden kararıp kararmayacağını araştıran yurttaşlar ise bu olayın bir "troll" başka bir deyişle şaka olduğunu bilmiyor. Konuyla alakalı rastgele bir NASA izahı bulunmuyor. Başka bir deyişle ortalıkta gezen bu "15 Kasım'da dünya kararacak." şeklindeki haberler gerçeği yansıtmıyor.

de buna benzer haberlerin sosyal medyada dağılması bir takım yurttaşları korkutmuştu. Bilhassa geçtiğimiz aylarda AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de olan Güneş tutulmasının hemen peşinden bir hayli komplo kuramı ortaya atılmıştı. Dünyanın sonunun geleceğine konusunda ortaya atılan yalan haberler, sosyal medyada dağıldıkça insanları korkutabiliyor.

DÜNYA 15 KASIM’DA KARANLIĞA MI BOĞULACAK? DAHA NELER(!)

haber 15 kasım karanlık nasa
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor