Hayatımın Aşkını Medyum Hakan Büyük Sayesinde Buldum

Beklenenden fazla iyi sonuçların alınacağı büyüler var. Ben bu durumu sizlerle özellikle paylaştım aslında. Çok uzun zamandan beri içimde ve kimseye anlatmadım hayatımda. Artık yazma imkanı buldum ve sizlerle paylaşma kararımı aldım

Hayatımın Aşkını Medyum Hakan Büyük Sayesinde Buldum

Beklenenden fazla iyi sonuçların alınacağı büyüler var. Ben bu durumu sizlerle özellikle paylaştım aslında. Çok uzun zamandan beri içimde ve kimseye anlatmadım hayatımda. Artık yazma imkanı buldum ve sizlerle paylaşma kararımı aldım. Tabii ki bunu yazmadan önce çok düşündüm ben. İnsanların mutlu olması bazen zor oluyor. Fakat bu gibi durumlarda beklenen farklı olabilir. Her insan sevdiğine kavuşamıyor ve kadere boyun eğmek zorunda kalıyor. İstenilen kişiyle yapılan evlilik çok farklıdır. Ben bambaşka bir hayal kurdum aslında. Tabii sevdiğim insanı almak için büyü yaptırmak zorunda m. Böyle durumların ortalık yerde konuşulması hata olur. Bu yüzden yazarak paylaşmayı tercih ettim.

hayatımızı değiştiren niteliklere sahiptir kesinlikle. Üç yıllık evliyim ben. Bir şirkette özel güvenlik görevlisiyim. Üniversiteyi bitirdikten sonra iş bulamadım. Mesleğimi yapamadım ve güvenlik kursuna gitmek zorunda m. Sertifikayı aldıktan sonra işe direk başladım. Evlendiğim eşimle, o zamanlar yeni tanıştık. O okulunu bitirdikten sonra benimle evlendi ve mesleğine başladı. Edebiyat öğretmeni kendisi, ataması buca eve gelen . Kesinlikle bunların hepsini büyü sayesinde elde ettim ben. İlk zamanları tanışmıyorduk bile ve bana bakmazdı asla. Benden çok daha güzeldir ve ailesinin maddi durumu çok iyiydi. Ben bunların hiç birini sorun etmem aslında. Fakat karşı taraf çok farklı bakacaktır.

Büyü yaptırmaya karar vermemde, etkili buca eve gelen fazlasıyla. Kendime güvenimi toplayamamıştım aslında. Fakat ben bütün sorunlarımın üstesinden geleceğimi iyi biliyordum. Öncelikle aşık etme büyüsü yaptırmayı tercih ettim. Bundan sonra rahat edeceğimden emindim. Maddi olarak hiçbir beklentim yok aslında. Büyü malzemelerinin hepsini toparladım. Randevuma gittim ve sevdiğim kızın resmini götürdüm. Böyle olacağını söyledi bana. Çok farklı materyallerden oluşan büyü türünü uyguladı. Beni seveceğini söyledi ve nitekim de öyle buca eve gelen . Fakat geçen kırk beş (45) gün benim için zor buca eve gelen . En başlarda psikolojim bozuldu ve kötü rüyalar gördüm. Fakat aramızdaki elektriklenme başladığında evlenme kararını hızlı aldık. Ailesi en başlarda istemedi beni. Fakat aramızdaki aşk çok büyüktü ve ailesi buna karşı gelemedi daha fazla. Bütün masraflarımızı onlar karşıladı. Benim buna durumum yoktu, ailemin destek olması imkansızdı. Çok şükür rabbime, hayatımın aşkıyla tanıştım. Evlendikten sonra hiçbir maddi beklenti içine girmedim. Her şeyi çalışarak beraber yaptık. Bu şekilde çok daha rahat ettim gerçekten de. İlişkimizi başarılı olarak sürdürmeye devam ettik ve ben güvenlik buca eve gelen m. Malum, Türkiye’de her üniversite mezunu iş bulamıyor. Mesleğini yapamıyor ve hayatın şartlarına uymak zorundayız. Kadere boyun eğmedim ben, yön vermeyi tercih ettim. Benim için çok farklı bir yöntem buca eve gelen bu gerçekten de. Fakat Hakan hoca, bu konuda insanların mutlu olmasını profesyonel şekilde sağlamayı başarıyor.Detaylar için :

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0