Rusya'da Karı Koca Vahşeti Kayıp Telefonla Son Buldu

Rusya’nın Krasnodar bölgesinde yer alan bir telefondaki kesik baş görüntüsünden hareketle çalışmalarını yürüten polis, karı koca cinayet zanlılarının öldürdükleri insanların etini yediklerini ortaya çıkardı. Otuz cinayetin şüphelisi olarak aranan karı kocanın yedi cinayetin faili olduğu kesinlik kazandı.

Rusya'da Karı Koca Vahşeti Kayıp Telefonla Son Buldu

Rusya’nın Krasnodar bölgesinde yer alan bir telefondaki kesik baş görüntüsünden hareketle çalışmalarını yürüten polis, karı koca cinayet zanlılarının öldürdükleri insanların etini yediklerini ortaya çıkardı. Otuz cinayetin şüphelisi olarak aranan karı kocanın yedi cinayetin faili ğu kesinlik kazandı.

Rusya’nın Krasnodar bölgesinde 1999 senesinden bu yana işlenen çok sayıda cinayetin ardında yer alan sır perdesi, Repin Caddesi'nde yol işçilerinin yer aldığı bir telefonla aralandı. Yol işçileri buldukları telefonun sahibine ulaşmak adına fotoğraf galerisine göz gezdirince kesik kadın kafasıyla selfie yapmış bir kişinin resmini gördü. Bunun üstüne hemen polis ekiplerine haberdar edildi. Polis yol işçilerinden telefonu alarak inceleme meydana getirdi. Kafası kesilen kadının geride bıraktığımız sene Krasnodar’da havacılık okulunun bahçesine gömülen bir cesede ait ğu ortaya çıktı.

Gözaltına alınan katil zanlısı 36 yaşındaki Dmitry Baksheev yaptığı ilk ifadesinde cinayeti karısı 43 yaşındaki Natalia Baksheeva ile işlediğini söyledi. Bu yapılan ifadenin üstüne zanlının karısı da sorguya altına alındı. Çiftin geride bıraktığımız 2017 yılında Krasnodar bölgesindeki yedi cinayeti beraber işlediği ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 20:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0