Trump kendisini unuttu!: Virgin Adaları 'Başkanı'yla görüştüm

ABD Başkanı Donald Trump, Virgin Adaları'nın ABD'ye bağlı, kendisinin de başkanı olduğunu unutunca, Virgin Adaları Valisi Kenneth Mapp'ten 'başkan' diye söz ett

Trump kendisini unuttu!: Virgin Adaları 'Başkanı'yla görüştüm

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Trump yeniden yanlış kelime kullanımının kurbanı . 

Washington'da gerçekleşen Values Voter Summit'te konuşan ve yıkımdan etkilenen bölgelere yaptığı yardımlardan söz eden Trump "Teksas'a, Florida'ya, Louisiana'ya ve Porto Riko'ya gittim. Virgin Adaları'nın başkanıyla görüştüm. Biz tek bir ulusuz, beraber gücendik, beraber umut ediyoruz, beraber iyileşeceğiz. Virgin Adaları ve Virgin Adaları Başkanı, bu insanlar inanılmazlar. Çok acı çektiler, biz de onların yanında olacağız" diye konuştu.

Virgin Adaları'nın AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'ye bağlı, dolayısıyla başkanının da Trump ğu düşünüldüğünde ise bu ifadeler garip karşılandı.

Trump, konuşmasında Virgin Adaları Valisi Kenneth Mapp'ten 'başkan' diye söz etmeyi sürdürdü.  Beyaz Saray sualleri cevapsız bırakırken, konuşmanın hemen peşinden yayınladığı metinde 'Virgin Adaları Başkanı' yerine 'Virgin Adaları Valisi' olarak düzeltme yaptı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2017, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0