KARİYER MİMARI İLE UYGULAMA GELİŞTİRME ÖĞRENİN

Bir bilim teknolojileri akademisi olan kariyer mimarı her yaştan kişiye iphone, android sistemler için uygulama geliştirme kursları veriyor.

KARİYER MİMARI İLE UYGULAMA GELİŞTİRME ÖĞRENİN

Bir bilim teknolojileri akademisi olan her yaştan kişiye iphone, android sistemler için uygulama geliştirme kursları veriyor. Yıllardır bilişim konusunda en iyi kurslar veren firma olarak bu başarımızı iyi eğitmenlerimize ve son teknolojileri takip etmemize bağlıyoruz. Eğer samsun rent a car ulaşmak isterseniz www.kariyermimarı.com.tr internet adresimize girip bir iletişim formu dbuca eve gelen rabilir, Şirinevler, Beylikdüzü, Mecidiyeköy şubelerimize gelebilir ya da bizi telefonla arayabilirsiniz. Kariyer mimarı bilgisayar kursu fiyatları gayet makul olup çalışma ve okul saatlerinize göre değişebilen birçok farklı seans seçeneğimiz de vardır. Eğitimlerimiz en temel seviyeden başlar ve zaman içinde profesyonel derslere kadar yükselir.

Kariyer Mimarı Kursları

Size verdiğimiz kurslar:

; apple tarafından üretilen her türlü cihaz için geçerli olan yazılımları geliştirmenizi sağlar.  Kursta Apple’ın son geliştirdiği derleme arayüzü olan xcode öğretilir. Xcode ile sıfırdan bir uygulama geliştirmeyi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Iphone eğitimi ile kamera, dokunmatik özelliği, fotoğraflar vb.ni geliştirebilirsiniz.

; android sistem kullanan tüm cihazlarda geçerli uygulamaları temel programlama seviyesinden itibaren öğrenmenizi sağlar. Bu kursta Androis studio ile oyun geliştirmeyi, Eclipse kullanarak Java uygulamalarını geliştirmeyi  her ayrıntısıyla bilecek ve android eğitimi ile eve gelen en sıfırdan yepyeni bir program oluşturabileceksiniz.

Bütün bu kursları aldıktan sonra profesyonel işlere başlayabilir bilgisayar üzerinden oturduğunuz yerden maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Kariyer mimarı ile yazılıma dair her şeyi öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0