Emlak Piyasası Hareketleniyor

Emlak Piyasası Hareketleniyor

Emlak Piyasası Hareketleniyor

Virüs krizinin devam ettiği şu günlerde hayat normalleşmeye başladı. İzolasyon ve tedbirlerin devam ettiği ekonomi dünyasında hareketlilik gözle görülür bir şekilde hissediliyor. Emlak dünyasında da hareketlilik arttı ve Google aramalarında bu kategoride ciddi bir artış var. Fatih satılık daire aramalarında da artış gözlenmektedir.

 Online Emlak Dünyası Hareketlendi

Satılık ev, satılık arsa ve sahibinden emlak kategorisinde yapılan aramalar oldukça fazla. Yaz ayları yaklaştı ve bu kategoride talep her geçen gün artıyor. Fatih emlak aramaları arttı ve alımı yapmak isteyenler bu kategoriye dahil olan arama seçeneklerini tercih etmektedir.

İnternet emlak satın alma işlemlerini kolaylaştıran en önemli etkendir. Ev arıyorsanız veya daire arıyorsanız internete girin ve hemen arama yapın. Arama yaparken şehir ve ilçe belirtmeyi unutmayın. Hangi ilde veya hangi ilçede emlak arıyorsanız onu mutlaka belirtin. Fatih'te Kuruoğlu Gayrimenkul bu konuda yardımcı olmaktadır.

 Daire Alacaklar Acele Edin

Piyasaların hareketlenmesi ile birlikte virüs paniği yerini normalleşmeye bıraktı. Emlak piyasası son üç ayda tamamen durdu ve alım satım parmakla sayılır hale geldi. Ancak önümüzdeki günlerde turizm sezonunun açılması ve gurbetçilerin yurda giriş yapmasıyla birlikte emlak piyasası tekrar gözle görülür bir şekilde canlanacağa benziyor.

Şu anda ev almak isteyenler acele etmelidir. Piyasa yükselmeye başladı ve bu yükseliş devam edecek. Özellikle enflasyonun yükselmeye başlaması ev, arsa, tarla ve daire fiyatlarına yansıyacak. Gurbetçilerin gelmeye başlaması da fiyat artışını tetikleyecektir.

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0