Ali Şener Tarafından Yapılan Parmak Dövmelerinin En Güzel Sahibi

Ali Şener Tarafından Yapılan Parmak Dövmelerinin En Güzel Sahibi

Işın Karaca kadifeyi andıran sesi, güzelliği, yardımseverliği ve mütevazılığı ile hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim. Kendisinin Ataşehir Tattoo Art kurucusu Ali Şener tarafından yapılmış göz alıcı dövmelerini inceleyelim.

“Hayalim Gerçek Oluyor; Çok Tatlı…”

Ali Şener’in yaptığı parmak dövmeleri için Işın Karaca’nın kullandığı ifade tam olarak bu. Her daim mükemmeli tercih ettiğini, yaptığı kaliteli müzikten de anladığımız Işın Karaca, dövme sanatçısı tercihinde de yanılmadığını, Ataşehir Tattoo Art stüdyosunu tercih ederek, kanıtlıyor.

Zarif parmak dövmelerinin yapıldığı anın videosu bile var; onu da şöyle bırakalım:

https://www.instagram.com/tv/Bkcq_oNgsSv/

Ayrıca burada, dövme sanatçısı Ali Şener’i de çalışırken görüyoruz.

Hangi Dövmelerden Bahsediyoruz?

Işın Karaca, oldukça beğenimizi kazanan, pek çok dövmeye sahip. Ancak sanatçısından emin olduğumuz tek dövme grubu olan parmak dövmeleri Ali Şener’in yaratıcı zihni ve hünerli ellerinden çıkmış.

Sol elinin işaret parmağında oldukça naif bir kalp dövmesi; sağ elinin işaret, yüzük ve orta parmaklarında ise birbirini tamamlar nitelikte soyut imgeler işlenmiş.

Sol elin işaret parmağında 7 kollu, oldukça stilize edilmiş bir ağaç betimi; orta parmağında devamlılığı anlatan noktalardan oluşmuş bir çizgi; yüzük parmağında ise 5 kollu stilize bir ağaç ile karşılaşıyoruz. Stilize ağaç betimlerinin hayat ağacı olduğu anlaşılıyor.

Parmak dövmesi modellerinden, hayat ağacı betimleri beğeniyle kullanılıyor.

Hayat ağacı, kadim Anadolu ve Orta Asya inançlarında, yaşamın döngüsü ve insan ile içinde bulunduğu evren arasındaki ilişkiyi betimlemesi ile çok sevilmiş ve sıklıkla kullanılmış.

Neden Parmak Dövmeleri Yapılırken Acıtıyor?

Parmak dövmelerinin, acı eşiğinin kişiden kişiye değişmesine karşın, biraz can acıttığı biliniyor. Parmaklarda sinir uçlarının fazla, deri kalınlığının ise az olması bu durumun temel sebebidir. Ancak muhteşem göründüğü de bir gerçek. 

Detaylı bilgi, tasarım ve randevu için iletişim bilgilerini verelim ki sizin de fevkalade dövmeleriniz olsun: 

+905347779663
+902166290314


 

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0