Amerika Sepetim Nedir?

Amerika Sepetim Amerikadan alışveriş hizmetinin yeni kapısını sizlere aralıyor.

Amerika Sepetim Nedir?

Amerika Sepetim Amerikadan alışveriş hizmetinin yeni kapısını sizlere aralıyor. Sizler için sorunsuz bir şekilde kurumsal kimliğiyle kolay ürün getirimi sağlar. Bu işe yıllarını vermiş uzman ekibiyle birlikte çalışma göstermektedir. Merkezi Los Angeles ve California bölgesi olan Amerika Sepetim bütün ürünlerin tedarikine kolay bir şekilde erişim sağlıyor. Böylece talep etmiş olduğunuz ürünler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Bölgenin vermiş olduğu avantaj sayesinde Türkiye de olmayan birçok ürün sizlerle buluşuyor. Hatta Türkiye üzerinde satılan ancak fiyatının çok yüksel olduğu ürünler Amerika da çok daha ucuz olabiliyor.

Son zamanlarda elektronik sigaraya aşırı talep artışı olduğunu söylesek yalan olmayacaktır. Amerika Sepetim şirketi kozmetik, sağlık, kıyafet gibi birçok ürünü getirebildiği gibi elektronik sigarayı da sizler için temin ediyor. Juul markası özellikle de son zamanlarda minimal duruşuyla oldukça tercih edilen bir marka olmuştur. Hem şık tasarımı hem de kolay kullanımı sayesinde siparişleri oldukça yüksektir. Bunların dışında farklı markaların kozmetik ürünlerini Amerikan Sepetim sayesinde kolayca getirebileceğinizi unutmayın.

Amerika Sepetim Gümrük İşlemleri

Amerikan sepetim üzerinden Estee Lauder Advanced Night Repair gibi ürünlerin ulaşımı oldukça kolaydır. Bildiğiniz üzere Estee Lauder ülkemizde oldukça pahalı bir markadır. Ürünlerini sık sık almak mümkün olmuyor. Yurt dışından bireysel olarak getirmek istediğiniz zamanda bu seferde sınır kotasına takılıyorsunuz. Ancak Amerikan Sepetim Sayesinde bu gibi durumlar ortadan kalkıyor. Kendisi kurumsal kimliği sayesinde sınırsız bir şekilde gümrükten ürün geçirterek müşterilerine mükemmel bir hizmet sağlar. Böylece Türkiye üzerinde çok pahalı olan bu ürünlere kolay bir şekilde erişim sağlamak mümkün olacaktır.

Bunların dışında gümrük işlemlerinin yanı sıra adrese ulaşma süreci de oldukça merak edilen bir noktadır. Genellikle ürünler önce Amerika Sepetimin merkezi olan Los Angeles ve California’dan kolayca bulunur. Daha sonrasında Amerika Sepetim yetkililerine teslim edilen ürünler kargo sürecine girer. Bu süreçteki son aşama olan gümrük işlemleridir. Genellikle 3 ila 8 gün arasında süren gümrük işlemleri Amerika Sepetim bilir kişileri tarafından çözüme kavuşturulur. En son aşamada sizlerin belirtmiş olduğu Türkiye adresine yönlendirmesi sağlanır. Böylece güvenli bir şekilde kargonuzu alırsınız.

Amerika Sepetim Ödeme Aşamaları

Amerika Sepetim üzerinden yaptığınız siparişlerinizde üç aşamalı olarak gerçekleşen ödeme protokolü vardır. İlk aşamada Urban Decay gibi markalardan satın almış olduğunuz ürünün kendi fiyatının ödemesi yapılır. Ardından ikinci aşama olarak işin içine gümrük vergisi dahil olacaktır. Bu vergi kategorilere değişiklik gösterir. Örneğin %0 ile %40 arasında vergi durumu farklılık gösterecektir. Gümrük vergisini paketinizin yetkili kişilere ulaşması anında ödenmesi istenir. Son olarak ise kargo ücreti de tüm bunların içinde olacaktır. Bir kilogramı 19 dolar olarak belirlenmiştir ve her ek kilogram yapmanız durumunda sizlerden 10 dolar ücret alınacaktır. Amerika Sepetim sizler için büyük paketler ve toplu alışverişler önerisinde bulunur. Böylece daha az masraflı bir şekilde istediğiniz ürünlere kolayca ulaşım sağlarsınız.

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0