Anadolu Tez Yüksek Lisans ve Doktora Tez Yazımı

Anadolu Tez Yüksek Lisans ve Doktora Tez Yazımı

Anadolu Tez Yüksek Lisans ve Doktora Tez Yazımı

Yüksek lisans ve doktora, kariyer yapmak ya da üniversitede hoca olmak isteyen kişilerin geçmesi gereken aşamalardır. Ders döneminin sona ermesinden sonra kişiler, seçmiş oldukları konuya göre bir tez hazırlarlar. Bunun profesyonel bir biçimde yapılması çok büyük önem taşır. Zamanı olmayan, çalışan ya da evli bireyler, süre konusunda sıkıntılarla karşılaşabiliyorlar. Anadolu Tez Merkezi, ücretli tez yazdırma hizmetini, böyle kişiler için veriyor.

 

Yüksek Lisans Tez Yazımı

Yüksek lisans tez yazımı hizmetini alacak olanlar için özel bir yol haritası oluşturulur. İlk etapta konunun belirlenip belirlenmediğine bakılır. Eğer bir karar söz konusu değilse, uygun konu seçilir. Tez hazırlama formaları, ilk aşamalar arasında yer alır. Bu noktada sıkıntı çekenler için merkezin hizmet verdiğini hemen söylemek lazım. Ardından ise kaynak taraması gerçekleştirilir. Yerli arşivlerin yanı sıra yabancı kaynakların taranması gibi bir durum söz konusudur. Üstelik tek bir dilde değil, birden fazla lisansta arama yapılır. 

Doktora Tez Yazımı

Doktora tez yazımı çerçevesinde oluşturulmuş kaynakça, artık işin önemli bir bölümünün bittiği anlamına gelmektedir. Bunun ardından da yazıma geçilir. Son derece dikkatli bir şekilde tez yazıya dökülür. Office programının en son sürümü kullanılır. Dipnotlara hocalar her daim önem vermektedir. Aynı durum kaynakça için de geçerlidir. Bu yüzden kriterlere tam bir uyum gösterilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2019, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0