Ankara Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

Tesisatınızda su sızıntısı oluyorsa, aylık su faturanızda artık, duvarlarda nemlenme, parkelerde, dolap işlerinde kabarma gibi olumsuz etkiler meydana gelir.

Ankara Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

Tesisatınızda su sızıntısı oluyorsa, aylık su faturanızda artık, duvarlarda nemlenme, parkelerde, dolap işlerinde kabarma gibi olumsuz etkiler meydana gelir. Su sızıntısı tespiti için servisimizden görüntülü kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz. Tesisat boruları göz önünde değildir. Fayansların arkasında ya da duvarların arkasında gizlenen borulardaki kaçağı bulmak için yapılan çalışmalarda evinizin hasar görmesini istemiyorsanız, firmamızdan termal kameralı usta göndermesini istemelisiniz. Su kaçağı her geçen zaman evinize daha fazla zarar verecektir. Komşunuz bile alt kata su damlıyor diye şikayete gelebilir. Evinizle birlikte komşularınızın evini de etkileyebilecek su kaçağını ihmal etmeyin.

Su Kaçak Bulma Ankara

yapan bir tesisatçı ihtiyacınız olursa, firmamızdan 7/24 profesyonel yöntemlerle destek alabilirsiniz. Garantili kaçak bulma yöntemiyle fayansları kırmadan tesisattaki su kaçağı tespitini yapıyoruz. Cihazla kaçak bulma hizmeti veren firmamız evinizdeki su kaçağını konforlu bir şekilde bulur. Su kaçağında duvarlar önce nemlenmeye başlar. Ardından sıvalarda kabarma ve rutubet oluşur. Bu aşamada evdeki küf kokusu da tahammül edilemeyecek bir hale gelebilir. Bu yüzden su kaçağı ne kadar erken tespit edilir ve onarımı yapılırsa, bundan en az zararla kurtulabilirsiniz. Firmamızdan termal kameralı usta açtırmak için zaman kaybetmeyin. En kısa sürede su kaçağı tespit edilsin. Alt kata su damlıyor diye komşunuzdan bir şikayet alırsanız, hemen telaşa kapılmayın. Muhtemelen bu sizin tesisatınızdaki boruda çatlak var buca eve gelen ğunu gösterir. Komşunuzu daha fazla mağdur etmeden Ankara termal kameralı su kaçak tespit firmamızı arayarak acilen usta göndermemizi isteyebilirsiniz. Ekiplerimiz termal kameralı usta eşliğinde en kısa zamanda size yardımcı olmak için gelecektir. Termal kamera yardımıyla temiz su tesisatında olan su sızıntısı kolay bir şekilde bulunur. Sızıntının tam yerini bulmak içinde Ankara Su Kaçak Servisi olarak,görüntülü kaçak bulma yöntemini kullanırız. Ekiplerimiz sistemli bir şekilde ulaşarak, evde fayans bile kırmadan su kaçağı tespiti yapar. Bu nedenle ustalarımızın ardından evde ek tadilat bile yapmazsınız. Kesenize zarar vermeden su kaçağı gibi önemli bir sorundan kurtulmuş olursunuz.

Murat Tesisat

0539 666 42 48

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 21:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0