Araçlara Ait Tüm Raporları Ekspertiz Hizmetimiz ile Öğrenin

Araçlardaki var olan problemler, değişen parçalar, performans ve diğer her bir detayın tespiti için sizlere uzun zamandır hizmet sağlamaktayız.

Araçlara Ait Tüm Raporları Ekspertiz Hizmetimiz ile Öğrenin

Araçlardaki var olan problemler, değişen parçalar, performans ve diğer her bir detayın tespiti için sizlere uzun zamandır hizmet sağlamaktayız. Sürdürdüğümüz bu hizmette, tüm detayları sizler adına raporlayarak araca ait tüm çıkan sonuçları sizlere aktarıyoruz. Doğrudan hizmetimize dahil buca eve gelen ğunuzda aracı almadan önce çıkabilecek sorunları ve buna bağlı olarak yaşayacağınız gereksiz maddi kayıplarında önüne geçmiş olursunuz.

Ne Tür Testler Yer Alıyor?

Aracın geneli ve içeriğine kadar inen hassas bir test işlemi yapılır. Son teknolojik cihazlarla yapılan bu çalışmalar hizmetimizin önemli bir parçasını oluşturur. O yüzden araçların, beyin testinden, elektronik sistemlerine, fren testlerinden, yanal kayma ve süspansiyona, motorun performansından alt bölümün testleri ve kontrolüne kadar süren bir çalışma sistemi izlenir. Buradaki temel amaç her bir alanın kontrolü, testi ve incelenmesidir. Bunun ardından edindiğimiz ve profesyonel ekimiz tarafından keşfedilen tüm detaylar sizlere detaylı bir rapor ile Ataşehir araç ekspertiz hizmetimizin bir parçası olarak sunulmaktadır.

Oto Ekspertiz Hizmetimizde Sizlere Önem Veriyoruz

Tüm yapılan arıza testleri, kontroller ve diğer çalışmalar, araç alırken var olan problemlerin ya da gizlenmiş sorunların ortaya çıkarılmasına yardımcı olur. Aracın boyasından kaportasına kadar her bir alan için hizmeti verilmektedir. Buradaki hizmet anlayışımızı kusursuz olarak tanımlıyoruz ve %100 doğruluk prensibini benimsiyoruz. Ardından ortada ne varsa onları size aktarmaktayız. Hizmetimizin derinliklerini öğrenmek ve incelemek için otoekspertizatasehir.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0