Artık Aşkınızı İlan Edebileceksiniz

Konya ilinde ikamet eden medyum Cahid hocanın öncelikle tüm ülke geneline hizmet verdiğini bilmenizi isteriz. Medyum denen şeyi çoğu kişi bilmez ve bunun hakkında sorular sorarlar. İnternet üzerinde birçok kişi medyum mesleğini modern falcılık olarak karıştırır ve bu kesinlikle yanlış bilgidir.

Artık Aşkınızı İlan Edebileceksiniz

Konya ilinde ikamet eden medyum Cahid hocanın öncelikle tüm ülke geneline hizmet verdiğini bilmenizi isteriz. Medyum denen şeyi çoğu kişi bilmez ve bunun hakkında sorular sorarlar. İnternet üzerinde birçok kişi medyum mesleğini modern falcılık olarak karıştırır ve bu kesinlikle yanlış bilgidir. Medyum ile falcılık arasında çok farklar vardır. Hangi şehirde yaşıyorsanız hiç gelmenize gerek yoktur ve tüm bilgilerinizi vererek te medyum Cahid’dan destek alabilirsiniz. Herkesin merak ettiği konulardan biri de medyum nasıl bakım yapar? Sorusudur.

Bu medyumlar nasıl bakım yapar?

Kimisi kendini medyum olarak tanıtsa da bu kişiler sadece insanların paralarına göz dikmiştir ve bu yüzden medyumluk ile yakından uzaktan alakaları yoktur. İşinde uzman olan gerçek medyumlar kişilerde görülen cin musallatı, nazar ve büyü gibi sorunları tespit ederek çözülmeleri için bakım yaparlar. Size göre de medyum kelimesi ne kadar basit gibi görünse de aslında çok farklı bir meslek türüdür ve bunu herkes yapamaz. Bakımlar kesinlikle İslami olarak uygulanır ve diğer dinler ile alakası yoktur. Bu yüzden Müslüman olmayan bir kişi bakım yaptıramaz. Aynı zamanda Müslüman iseniz yabancı ülkelerde de yaşasanız durum değişmez ve istediğiniz konuda medyum bakımı yaptırabilirsiniz. Günümüzde manevi ve büyü gibi etkenlerin yok sayılması medyumluğun tam olarak bilinmemesine bağlıdır. Dilerseniz medyum Cahid’ın sitesinden de gerekli diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Medyumunuz.org

Bildiğiniz üzere çoğu kişi birini kendine aşık etmek ya da aradaki soğukluğu yok etmek için aşık etme duası yaptırır. Bu durumda medyumlar önemli bir rol oynar ve çok önemli yere sahiptirler. Aşık etme duası ile aşık etme büyüsü arasında elbette farklar vardır. Aşık etme duasını yaptırdığınız da sağlığınız ve ruhunuz zarar görmez ancak büyülerde durum değişir ve sizin için kötü sonuçlar doğurabilir. Kişilerin en çok tercih ettiği dualardan biri de en tesirli aşık etme duasıdır. Sizden hoşlanmayan birini bu sayede kendinize çekebilir ve sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Cahid hoca ile iletişim kurmanızdır.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0