Aynı Bölgede İkinci Tramvay Kazası Vatandaşı Çileden Çıkardı

Aynı Bölgede İkinci Tramvay Kazası Vatandaşı Çileden Çıkardı

İstanbul’da Topkapı-Habipler hattında sefer meydana getiren tramvay, Topkapı ile Fetihkapı istasyonu arasında geride bıraktığımız akşamın ardından ikinci defa raydan çıkarak korkuttu. Saat 18.00 sıralarından ortaya çıkan kaza sebebiyle seferler çift yönlü bir şekilde kapatıldı.

 Olay bölgesine Metro istasyonun teknik ekipleri yönlendirildi. Acil müdahale aracı ile beraber raydan çıkan tramvaya müdahale yapıldı. Vatandaşlar raydan çıkan tramvaydan inerek istasyona hareket etti. Ekiplerin müdahalesi devam ederken Topkapı-Fetihkapı arası hariç seferler gerçekleştirilmeye başlandı.

Teknik arıza esnasında tramvay içerisinde yer alan bir yolcu, “Evimize gidemiyoruz sorun yaşıyoruz. Uydurmaca bir şey yaparlarsa yaşanan olay bu oluyor, herkes yollarda perişan, İstanbul'un zaten büyük problemi trafik" sözleriyle sitem etti.

Metro istasyon ekiplerinin çalışması ise devam ediyor. Metro İstanbul'dan meydana getirilen bilgilendirmede ise, "T4 Tramvay Hattında ortaya çıkan teknik bir arıza sebebiyle seferlerimiz Fetihkapı - Topkapı istasyonları arasında meydana getirilememektedir. Teknik ekiplerimiz duruma müdahale etmektedir. T4 Tramvay Hattı Şehitlik-Topkapı istasyonları arasında süren bakım çalışması sebebiyle seferlerimiz Mescidi Selam- Şehitlik ve Şehitlik-Topkapı olarak gerçekleştirilecek. Çalışma 16 Mart Cuma günü sona ermesi planlanmaktadır." sözlerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 20:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0