BEZ VE PROMOSYON ÇANTALAR

Yaptığımız alışverişlerde, bizlere sunulan poşet ve plastik ürünleri değil daha organik, çevreye zarar vermeyen çantaları tercih etmeliyiz.

BEZ VE PROMOSYON ÇANTALAR

Yaptığımız alışverişlerde, bizlere sunulan poşet ve plastik ürünleri değil daha organik, çevreye zarar vermeyen çantaları tercih etmeliyiz. Bu konuda öncelikle halkın talepte bulunması, hizmet sağlayan işyerlerinin de bu konuda hassas olması gelecek nesillerimiz için çok önemlidir.

Türkiye’nin bu alanda öncü fabrikalarından birisi olan istecanta.com firması tarafından uygun fiyatlarla sunulan bez çanta ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Firmalara özel olarak baskılı ve baskısız üretimleri de bu firma tarafından yapılmaktadır. Online mağaza üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Baskısız çanta ürünleri, sürekli depoda bulunan ürünlerdir. Bu ürünlerle ilgili verilen siparişler en kısa sürede kargo ile adreslerinize ulaştırılmaktadır.

Unutulmamalıdır ki! Başka bir dünya yok. Bizler de çocuklarımız da torunlarımız da bu dünyada yaşamımızı sürdüreceğiz. Doğaya hep birlikte sahip çıkmalı ve bundan hiçbir şekilde taviz vermemeliyiz.

Verimli araziler azalıyor. Mevsimler değişiyor. Çevremiz her geçen gün daha yaşanamaz hale geliyor. Bunda en büyük faktör de biz insanlarız. Kendi yaşadığımız çevreye zarar veriyoruz ve gelecek nesillere ihanet ediyoruz. Kullandığımız ürünleri, satın aldığımız ürünlerin çevreye zararını düşünmeden kullanıp çöplere atıyoruz. Ancak, bazı ürünlerin geri dönüşümü yüzyıllar boyunca sürmektedir.

İstecanta.com firması, bu konuda hizmet sunan eve gelen en pamuk olan ve eve gelen en geri dönüşümlü olan bez çanta ve promosyon çanta üretimi yapmaktadır. Kendi ürettiği ürünleri yine kendi satış mağazası ve online satış sitesi üzerinden müşterilerine pazarlamaktadır.

Birçok alanda, marketlerde promosyon olarak poşetler dağıtılmaktadır. Her ne kadar ucuz buca eve gelen ğu için bu poşetler tercih edilse de bunların uzun vadede çevreye çok fazla zarar verdiği bir gerçektir.

Baskılı çantalar ise özel sipariş ile yapılmaktadır. Baskı yapılması gereken bilgileri, amblemleri firmaya bildirmeniz ve adet belirtmeniz durumunda en geç 7 ile 9 iş günü aralığında bu ürünler de adreslerinize teslim edilmektedirler.

Firma, sosyal medya üzerinden de sizlere hizmet vermektedir. Facebook, twitter, instagram hesaplarınız üzerinden istecanta.com sayfalarını takip edebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.Ürünler ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi ve sipariş için www.istecanta.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0