Birikimlerinizi 2. El Araç Satın Alırken Heba Etmeyin Ekspertize Getirin

Para kolay kazanılan bir yapıya sahip değildir ve bunu on binler ya da yüzbinlerce liranızı çöpe atarak heba etmeyin.

Birikimlerinizi 2. El Araç Satın Alırken Heba Etmeyin Ekspertize Getirin

Para kolay kazanılan bir yapıya sahip değildir ve bunu on binler ya da yüzbinlerce liranızı çöpe atarak heba etmeyin. Birikiminizi en iyi şekilde değerlendirebilmek adına sizin beklentilerinizi verecek bir 2.el aracı satın almadan önce o aracın ne sıkıntısı buca eve gelen ğunu bilemezsiniz. Gizlenen bir sorun ya da arada sırada çıkan bir problem sizi tam olarak yolda bırakan sıkıntılara neden olabilir. O yüzden sizlere 2. El aracı almadan önce onun gerçek yüzünü gösteren hizmeti sağlıyoruz.

Arızalardan Diğer Tüm Teknik Konulara Kadar Detayları Sizlerle Paylaşmaktayız

Aracın motorunda bir takım sorunlar olabilir, frenleri bazı dönemlerde istenilen verimden uzaklaşıyor olabilir ya da lastiklerde bir sıkıntı olabilir. İşte biz şubemizde de yaptığımız gibi burada da sizlere teknolojik imkanların verdiği en yüksek profesyonellikle araçları test ediyoruz. Test edilen araçlar her yönü ile tam tekmil %100 olarak araştırılarak sizlere rapor ile sunulur. Raporlar bilgisayar üzerinde teknik analiz sonuçlarına göre hazırlanır ve aracın arızaları, sıkıntıları, değişen parçaları, kaportası ve daha fazlasına kadar Yenibosna araç ekspertiz ile öğrenebilirsiniz.

Raporlarımıza Neden mi Güvenin!

Ekspertizin amacı tarafsız bir eyleme tabi olmak ve müşterisine ne varsa onu aktarmaktır. O yüzden faaliyetlerimiz ve diğer tüm şubelerimizde size net bilgileri bağımsız bir şirket olmamızın özgüveni ile veriyoruz. Bizi daha iyi incelemek ya da iletişim kurmak adına otoekspertizyenibosna.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0