Bursa'da Sanatın Merkezi: Giotto Akademi

Giotto Akademi Sanat 20 senelik birikim ve tecrübeyle gelenlere Merhaba diyor. Resim kursu Bursa dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyor.

Bursa'da Sanatın Merkezi: Giotto Akademi

Giotto Akademi Sanat 20 senelik birikim ve tecrübeyle gelenlere Merhaba diyor. Resim kursu Bursa dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyor. Kurulmuş ğu ilk günden bugüne dek, ilk günkü coşku ve heyecanı yaşamaya devam ediyorlar. Bu sayede Giotto Akademi Sanat bundan önce yapmış ğu işler gibi, bundan sonra da başarıyı hedefliyor. resim kursu anlamında öğrencilerinin başarısıyla, kendini bir kez daha kanıtlıyor.

Yetenek Sınavlarına Hazırlıkta Giotto Akademi Yanınızda!

Giotto Akademi, yetenek sınavlarına hazırlık aşamasında olanların da bir numaralı merkezi oluyor. Sorgulayan, araştıran ve kendine koyduğu yüksek hedeflere ulaşmak için her daim çalışan ve öğrenme arzusu olan bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Güzel sanatlara hazırlık dönemlerinde geleceğini teslim aldıkları gençlerin sorumluluğuyla çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Neden Giotto Akademi'yi Tercih Etmeliyim?

Güzel sanatlara ya da yetenek sınavlarına hazırlık dönemlerinde, alanınızla ilgili kurslara gitmeniz sizi diğer adayların çok daha ötesine taşıyacaktır. Bu sayede başarı oranınız yükselecektir. Doğru kurs merkezini bulmak da önemlidir. Giotto Akademi, tüm bu süreçte katılımcılarının başarını oranını yükseltmek için çalışmalarına devam eder. Güzel Sanatlar Fakültesi ve Eğitim Fakültesi Hazırlık Kursları başlığı altında verdiği eğitimleri sunmaktadır. İç Mimarlık bölümü sınavlarında ve Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümleri için ayrı kursları bulunur. Kurslarla ilgili detaylara https://www.giotto.com.tr/ adresinden kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Atölyeler ve kurslarla ilgili bilgiler elde edebilirsiniz. Telefon ya da e-posta aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER