Ce İşaretinin Önemi Nedir?

Ce işareti Avrupa birliği ülkelerinin ortak olarak almış olduğu yeni yaklaşım direktifleri kapsamında her ülkenin ulusal yasaları kapsamında uygulamaya konmak zorundadır.

Ce İşaretinin Önemi Nedir?

Ce işareti Avrupa birliği ülkelerinin ortak olarak almış olduğu yeni yaklaşım direktifleri kapsamında her ülkenin ulusal yasaları kapsamında uygulamaya konmak zorundadır. Günümüzde hemen hemen her ürünün üzerinde görmeye aşina olduğumuz ülkemizde de Avrupa birliği uyum şartları doğrultusunda zorunlu olmuştur. Her hangi bir üründe bulunan o ürünün kalitesi hakkında müşterilere bilgi verir. Pazarlarda  olmayan birinci kalite ürünlerin satışından daha çok sertifikalı ürünlerin satışı olur. Site Avrupa birliği ülkeleri tarafından zorunlu olan ce sertifikası için gerekli olan tüm şartları bilen ve uygulayan bir sitedir. Ülkemizde ce sertifikası vermeye yetkili olan site ile irtibat kurabilirsiniz.

Ce Ürün Testleri

Ürünlere yerleştirilmesi zorunlu olan ce işaretlerinin standartları sağladığını test etmek ve bu işareti koymak tamamen üretici firmaların sorumluluğundadır. Ürünlerin risk kategorilerine göre ce sertifikası verilecek ürünün önce bazı testlerden geçmesi gerekir. Söz konusu olan cr ürün testleri için firma tüm sorumluluğu ve yasal düzenlemeleri kabul edebilir yada bu testler için Avrupa birliği tarafından onaylanmış firmalardan destek alabilir. Site her alanda gerekli olan ce ürün testlerini uygunluk özelliklerine göre değerlendirir.

Site İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Site ce belgesi gerekli olan her ürün için ayrı ayrı ürün testleri yaparak ürünleriniz Avrupa pazarında rahatlıkla satışa sunulmasını sağlar. Siteye https://www.ceisaret.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0