ÇENE UCU ESTETİĞİ AMELİYATI

​Çene ucu estetiği, hastanede yatmak zorunda kalmadan aynı gün taburcu olabileceğiniz bir estetik işlemidir.

ÇENE UCU ESTETİĞİ AMELİYATI

Çene ucu estetiği, hastanede yatmak zorunda kalmadan aynı gün taburcu olabileceğiniz bir estetik işlemidir. Çene yapısından memnun olmayan ya da değişik nedenlerden dolayı çene ucunda değişiklikler meydana gelmiş olan hastalara uygulanan bir estetik işlemi buca eve gelen ğunu da söyleyebiliriz.

Çene ucu estetiği ile çenenin ucundaki kıkırdaksı yapıda bir takım müdahaleler gerçekleştirilir. Çenedeki kemiksi yapıya müdahale edilmediğinden çok daha kısa sürede iyileşmektedir. Zor bir ameliyat değildir. Doğru uygulandığında son derece başarılı sonuçlar alınabilen bir estetik türüdür. Estetik konusunda ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgiye https://www.gokhanhaytoglu.com/cene-ucu-estetigi.html sitesinden ulaşabilirsiniz. Sadece bilgi değil, muayene için randevuyu da bu siteden alabilirsiniz.

BURUN UCU ESTETİĞİ

Op.Dr.GökhanHaytoğlu sadece çene değil burun ucu estetiği işlemini de başarı ile gerçekleştirebilmektedir. Bildiğiniz gibi bu estetik işleminde burnun uç kısmındaki kıkırdak yapının tekrar şekillendirilmesi ya da düzeltilmesi sağlanır.

Çok başarılı sonuçların ortaya çıktığı burun ucu estetiği işlemlerinde burnun kemiksi yapısına herhangi bir şekilde müdahale gerçekleşmemektedir. Bu da tedavi süresinin daha kısa olmasını ve aynı zamanda da tedavi sonrası iyileşme sürecinin kısa olmasını sağlamaktadır.

Doğru kişiler tarafından uygulandığında çok önemli ve istenilen sonuçların alınabildiği bir estetik türüdür. Burun ucunun nasıl alındığını ve doğal burun estetiğini https://www.gokhanhaytoglu.com/burun-ucu-estetigi.html buradan öğrenmeniz mümkün olacaktır.

DUDAK DOLGUSU

Ah şu dudaklar. Farklı cinsiyetteki kişilerin en çok ilgi duydukları bölgelerden birisidir. Özellikle kadınlar için dudak yapıları çok önemlidir. Dudak dolgusu işlemleri de genellikle bayanlara uygulanan bir yöntemdir.

Tabi sadece yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı değil, çeşitli etkenlerden dolayı dudak yapısı bozulmuş ve son derece rahatsız edici bir görünüm ortaya çıkmış olan hastalar da bu yöntemi tercih edebilmektedirler.

Peki dudak dolgusu nasıl yapılır ve nasıl sonuçlar alınmaktadır? Bu konuda öncelikle şunu belirteyim ki, dudakların herkes tarafından beğenilmiş ve kabul edilmiş bazı özellikleri vardır. Ki bu özellikler alt dudak ile üst dudağın hacminden, yapısından ve konumundan oluşmaktadır. Aradığınız tüm cevaplara sizlerde hemen https://www.gokhanhaytoglu.com/dudak-dolgusu.html linkinden ulaşabilirsiniz.

Bu işlem, İnce uçlu enjeksiyon iğneleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu iğneler ile özel dolgu maddesi dudağın ilgili alanına enjekte edilir. Böylece istenilen hacim sağlanır. İşlem ortalama 15 – 20 dakika sürer. Ağrı hissetmeyeceğiniz, kısa süreli ve basit bir işlemdir. 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 07:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0