Değiştirdiği Çaydanlığın İçinde 2 Kilo Altın, 20 Bin Dolar Unuttu!

İstanbul Arnavutköy’de aldığı çaydanlığı değiştiren kadın çaydanlığın içinde tam 2 kilo altın ve 20 bin dolar para unuttu.

Değiştirdiği Çaydanlığın İçinde 2 Kilo Altın, 20 Bin Dolar Unuttu!

Değiştirdiği Çaydanlığın İçinde 2 Kilo Altın, 20 Bin Dolar Unuttu!

İstanbul Arnavutköy’de aldığı çaydanlığı değiştiren kadın çaydanlığın içinde tam 2 kilo altın ve 20 bin dolar para unuttu. Çaydanlığı değiştirip Fransa’ya giden kadın annesini arayarak durumu bildirdi. Bunun üzerine iş yerine gelen anne değiştirilen çaydanlığın içine bakıp unutulan para ve altınları buldu.

Fransa’da yaşayan kadın yaklaşık 1 ay önce annesini ziyarete geldi. Alışverişe çıkan kadın bir iş yerinden çaydanlık alarak annesinin evine döndü. Kadın yaklaşık 2 kilogram altın ile birlikte 20 bin doları bu çaydanlığın içine koydu. Bir süre sonra Fransa’ya geri dönecek olan kadın gidip çaydanlığı değiştirip Fransa’ya döndü.

Yeni aldığı çaydanlıkla Fransa’ya dönen kadın bir süre sonra parayı diğer çaydanlığın içinde unuttuğunu hatırladı. Annesini arayarak durumu anlatan kadın annesini çaydanlığı aldığı yere gönderdi. İşletmeye giden anne çaydanlığın içindeki para ve altınları buldu.  

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2017, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0