E-Likit İçerisinde Bulunan Maddeler

Elektronik sigarlar için son derece büyük bir öneme sahip olan elektronik likit içerikleri likit markasına, türüne, aroma isteğine ve nikotin miktarına göre değişim göstermektedir.

E-Likit İçerisinde Bulunan Maddeler

Elektronik sigarlar için son derece büyük bir öneme sahip olan elektronik likit içerikleri likit markasına, türüne, aroma isteğine ve nikotin miktarına göre değişim göstermektedir. Ancak genel olarak bakıldığında elektronik sigara likitleri üç başlık altında incelenebilmektedir. Tüm likit türlerinde mutlaka olan bu malzemeler daha sonra bunlar üzerine eklenen aroma veya tatlandırmaların zeminini oluşturur.

Propilen Glikol

E-likit içerisinde yer alan ilk madde Propilen Glikol adlı bir sıvıdır. Bu sıvı ince bir hacme sahip olup son derece hafiftir. Bu sıvı tamamıyla tatsız olup herhangi bir tat duyusuna hitap etmez. Tadı olmayan bu ince sıvının asıl kullanım amacı ise likittin sertlik durumunu ayarlamaktır. Bu da demek oluyor ki bir likit üzerinden ne kadar propilen glikol konulur ise likitte o oranda sert olur. Özellikle salt likit yapımında bu sertliği artırmak için sık kullanılmaktadır.

Bitkisel Gliser

Tüm en iyi elektronik sigara likitleri içerisinde bulunan bir diğer önemli madde bitkisel gliserin’ dir. Bu madde genellikle Premium adı verilen likitlerin içeriğinde kullanılmaktadır. Bunun asıl amacı ise çıkan duman yoğunluğunu artırmak ve daha çok duman isteyenler için likit içerisine eklenmektedir. Bitkisel gliser adında da anlaşılacağı üzere tamamıyla bitkisel olup doğal yollardan oluşan bir maddedir.

Nikotin

Klasik sigarların aşırı zamlanması sonucunda kullanıcılar nikotin ihtiyacını karşılamak için elektronik sigara fiyatları uygunluğunu fark ederek nikotin arzularını buradan karşılamaya başladılar. Ancak şunu söylemem gerekiyor ki likitler içerisinde nikotinsiz likitlerde mevcut olup nikotinin kullanıldığı likitlerde de ölçü binde bir olarak belirlenmiştir.

En kaliteli ve en uygun orijinal likit bulmakta zorlanıyorsanız veya hiçbir yere güvenemiyorsanız Podmod Türkiye size iyi gelecektir. Podmod çok daha uygun fiyata orijinal likitleri sizinle bulaştırmayı ilke edinmiş olup podmodelektroniksigara.com web sitesinde sizlere hizmet vermektedir.

Yunus

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0