Eczane ve İlaç Etiketi

​​​​​​​İlaçlara yönelik tarifi sürekli olarak hastalarınızla yüz yüze görüşme gerçekleştirerek vermek yerine, satışa sunduğunuz ilaca dair detayları tek seferde kullanıma sunabilirsiniz.

Eczane ve İlaç Etiketi

İlaçlara yönelik tarifi sürekli olarak hastalarınızla yüz yüze görüşme gerçekleştirerek vermek yerine, satışa sunduğunuz ilaca dair detayları tek seferde kullanıma sunabilirsiniz. Böylelikle hastalar da hem hangi besini ne şekilde tüketmeleri gerektiği hakkında bilgi edinebilirler hem de ilaç tarif sistemini rahatlıkla kullanabilirler. Sistemin pratik bir şekilde eczane yönetimine imkan tanımasından ötürü her eczacının en çok ilgi gösterdiği durumlara uygun şekilde hizmet alınması mümkün oluyor. Sisteme çok yüksek tutarlarda ödeme yapmanızı gerektiren bir durum olmadığı için, eczanede işlerinizi çok daha kolay bir hale getirme fırsatına sahip oluyorsunuz.

İlaç Etiketi ve Tarifi

Sistemde sadece hastalar için özel bir şekilde ilaç etiketi basılmasına yönelik içerikler yer almıyor. Aynı zamanda doğrudan hangi rafta hangi ilaçlarınızın bulunacağına bağlı olarak fiyat bilgilerine ve raf verilerine yer verebilirsiniz. Hem güncel satış rakamları hem de yapacağınız indirimlerle birlikte gerçekleştirilecek olan satışlara dair fiyatlar öğrenilebiliyor. Bu alanda herkesin talebinin karşılanabilmesi için birbirinden farklı boyutlarla, sisteme kayıtlı olan her bir eczacının yararlanabileceği platform oluşturuldu. Yedi gün yirmi dört saat aktif durumda olması ve istediğiniz ürün türü ve hastanın etiket talebinin karşılanabileceği bir sistemin değerlendirilmesi sağlanıyor.

Ecza Etiketi Baskı

Etiket bastırmak ve tüm hastaların haberdar olmak isteyebileceği durumlar hakkında net bilgiler vermek artık çok daha kolay. Sadece sözlü olarak ilaçların kullanımını anlatmak yerine, direkt olarak talep ettikleri bilgilere etiketler üzerinden erişmelerini sağlamak mümkün oluyor. Hem çok sayıda insanın yararlanabileceği bir sistem olması hem de eczane bilgilerinin de güvende kalacağı şekilde paylaşım olanağı bulunması dikkat çekiyor.

Her bir eczacı tarafından tüm hastaların hangi ilacı ne şekilde ve hangi aralıklarla kullanması gerektiğine dair bilgilerin sisteme girilmesi, hastalarla paylaşılması mümkün oluyor. Gün içerisinde sürekli olarak eczacıyla iletişime geçilmesi ve sorulması gereken durumlar hakkında anlık bilgilerin doğrudan Eczane etiketi ile elde edilmesi sağlanıyor. Kaç saat aralıklarla ve oral veya diğer kullanım sürecine bağlı olarak değerlendirilebilecek ilaç türleri için bilgi girişi yapılabiliyor.

Öncel eski Ahmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER