Elektronik Sigara mı, Nargile mi, Sigara mı?

Elektronik sigaranın hayatımıza girmesiyle birlikte sürekli olarak başka bir şeylerle kıyaslanmaya başlandı.

Elektronik Sigara mı, Nargile mi, Sigara mı?

Elektronik sigaranın hayatımıza girmesiyle birlikte sürekli olarak başka bir şeylerle kıyaslanmaya başlandı. Bazen klasik bir sigara bazende bir nargile ile kıyaslandı. Bu yüzden elektronik sigara mı daha zararlı yoksa sigara mı? Ya da elektronik sigara mı daha zararlı nargile mi? Diye sürekli sorgulanıyor.

Bu soru tipinde aslında çok şey saklı. Çünkü kıyaslanan her iki durum için ikisi de zararlı biliyorum ama hangisi daha fazla zararlı demek değil midir? Bu sorunun hatası aslında kendindedir.

Elektronik sigara zararlı değildir. İçine konan salt likit, likitler zararlı veya değildir. Sigara zararlıdır. Çünkü içinde nikotin ve daha birçok kimyasal madde bulunur. Nargile zararlıdır. Çünkü tütünün nikotinini direk alırsınız. Her iki ürünle de kıyaslandığında elektronik sigaranın hem zararlı hem zararlı değil olduğunu görüyoruz. Bu nasıl olabilir diyebilirsiniz.

Elektronik Sigara Zararlı Değil mi?

Elektronik sigarayı; sigara veya nargile ile kıyasladığınızda, zararlı olması için veya olmaması için sizlere birtakım seçenekler sunar. Ancak sigara zararlıdır ve bu konuda size seçenekler sunmaz. Nargile zararlıdır ve bu konuda size seçenekler sunmaz.

En iyi elektronik sigara ise size çeşitli seçenekler sunar. Çünkü salt likit kullanırsanız normal sigaranın etkisini ve bağımlılığını alırsınız. Aromatik likitler ve nikotinsiz likitler kullanırsanız aroma tadında bir duman solursunuz. Bu duman içerisinde nikotin veya başka bir zararlı madde olmadığından size zarar vermez. Yani elektronik sigaranın zararlı olup olmadığı tamamıyla sizin elinizde ve kullanım amacınızdadır yani kullandığınız likittedir.

Elektronik sigara fiyatları bakımında sizlere her daim destek olan ve en iyi fiyat garantisi veren Podmod Türkiye sizler için bir kampanya düzenledi. Şimdi sınırlı sayıda olan ürünlerimizi en iyi fiyat garantisi ile podmodturkey.com web sitesinde sizleri beklemektedir.

Yunus

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0