Emir Geylani Dövme Modelleri

​İstanbul doğumlu olan Emir Geylani’nin sanata olan ilgisi çocukluğunda kendi kendine yaptığı çizimlerle başlamıştır.

Emir Geylani Dövme Modelleri

İstanbul doğumlu olan Emir Geylani’nin sanata olan ilgisi çocukluğunda kendi kendine yaptığı çizimlerle başlamıştır. Amatör olarak çizmeye başlayan Geylani, sonrasında bu yeteneğini çeşitli sanat atölyelerinde eğitimlerle ve katıldığı workshoplar ile desteklemiş ve tutkusuna profesyonel olarak devam etmiştir.

 

Güzel sanatlar fakültesine hazırlandığı sıralarda 15 yaşında kendine yaptırdığı ilk dövmenin de etkisinde kalarak dövme sanatı üzerinde araştırmalar yapmaya başlamıştır. Bu sanatı mutfağindaöğrenmete karar veren Emir, Golden Arrow Tattoo Studio’da ödüllü dövmeci Cüneyt Kolata’yı asiste etmeye başlayarak bu sanatta ilerlemeye başlamıştır. Kısa süre içinde kendisi de etkileyici ve kendine özgün dövme tasarımları ile dikkat çekmeye başladı. Genç yaşında dövme piyasasına hızlı bir giriş yaparak adından söz ettirmeye başlamıştır.

 

2012’de İstanbul TattooConvention’a katılarak tarzını ilk kez piyasadaki otorite isimlerin karşısında görücüye çıkarak dikkat çekmiştir. Kendisi halen Golden ArrowTattooStudio’da çalışmakta ve kişiye özel tasarımlar yapmaktadır. Müşterilerinden belirli konu başlıkları isteyip kendine has bir kompozisyon oluşturarak dövme piyasasında özgün çalışmalarıyla kendini belli etmiştir. Özellikle siyah-beyaz, realistik, newschool, oldschool ...vb. gibi tüm dövme tarzlarında başarılı çalışmalar sergileyen nadir dövme sanatçılarından olmayı başarmıştır.

 

- Emir Geylani Dövmeleri

- Emir Geylani Instagram

- Emir Geylani Facebook

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0