En Uygun Mafsallı Tente Fiyatları

En Uygun Mafsallı Tente Fiyatları

Türkiye'de hem işletmelerde hem de ev ve benzeri konutlarda sıklıkla görmeye alıştığımız tente modellerinin başında yer alan mafsallı tenteler, özellikle yakıcı güneş ışınlarına maruz kalınan ülkemizin güney bölgelerinde hemen hemen her yerde görmeye alışkın olduğumuz örtülü sistemlerdir. Genel olarak mafsallı tenteler, dükkanların önünü kapatmak, dekoratif bir aksesuar olarak kullanmak ya da güneş ışınlarından ve yağmurdan korunmak amacıyla kullanılan örtü sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hem kolay kullanıma sahip olmaları hem de özellikle kavurucu yaz sıcaklarında çok işlevsel olmaları sebebiyle mafsallı tenteler özellikle yazlık bölgelerde mutlaka bulunması gereken örtü sistemleri arasında yer almaktadır. Mafsallı tente sistemi en ekonomik ve en sade örtü sistemi olarak kendine geniş bir kullanım alanı bulmaktadır. Bu sebeple mafsallı tente fiyatları da özellikle güney illerimizde yaşayan vatandaşlar tarafından sık sık merak konusu haline getirilmektedir.

Mafsallı Tente Sistemleri

Genellikle pazarlarda, mağazalarda veya kafe ya da restoran gibi açık alanı bulunan işletmelerde yaygın bir şekilde kullanım alanına sahip olan mafsallı tente örtü sistemleri, birbirinden farklı modelleriyle de satışa ve kullanıma sunulmaktadır. Örneğin motorlu ve kumandalı sistemlere sahip olan versiyonları bulunan mafsallı tentelerin fiyatları da bu özelliklerine ve kullanıcılarına sağladıkları kolaylıklara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Tente sistemlerinin en basit modellerinden biri manuel mafsallı sistemdir. Manuel yani kas gücüyle çalışan bu sistemler, çevirme kolu adı verilen bir alet ile redüktöre hareket verilmesi prensibine dayalı olarak çalışmaktadır. Genellikle esnafların dükkanları önlerinde kullandıkları bu tür manuel mafsallı tenteler, aynı zamanda konutların teras ve bahçe gibi açık alanlarında da güneşten korunmak için sık sık tercih edilmektedir.

Öte yandan mafsallı tente sistemleri arasında en gelişmiş bir yere sahip olan kasetli sistemler tente kumaşını saran alüminyum kasası sayesinde hem geniş bir alan üzerinde tam koruma sağlar hem de uygulandığı yere lüks ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Kasetli ya da manuel mafsatllı tente fiyatları hakkında detaylı bilgileri https://www.efortente.com/ bağlantı adresine sahip Efor Tente firmasının internet sitesinden edinebilirsiniz

, , , , , , , ,

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2019, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0