EPOKSİ NEDİR? ANKARA EPOKSİ ZEMİN FİRMALARI

Epoksi zemin kaplama özel bir kaplama modelidir. Zeminlerde uygulanan epoksi, şeffaf sıvı olarak üretimi sağlanır. Sertleştirici bir bileşen ile kullanılır. Birçok alanda epoksi kullanılır.

EPOKSİ NEDİR? ANKARA EPOKSİ ZEMİN FİRMALARI

Epoksi zemin kaplama özel bir kaplama modelidir. Zeminlerde uygulanan epoksi, şeffaf sıvı olarak üretimi sağlanır. Sertleştirici bir bileşen ile kullanılır. Birçok alanda epoksi kullanılır. Epoksi reçine ve sertleştirici uygun miktarlarda birbirine karıştırılarak zemine dökülür ve uygulanacak zeminin cinsine ve ihtiyacına göre üzerinde titiz işlem yapılmalıdır.

Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri

- Yalıtkan bir özelliğe vardır.
- Uygulanması kolaydır.
- Yapıştırma gücü yüksektir.

- İzolasyon özelliği taşır.
- Kaymaz bir zemin sunar.
- Uzun ömürlüdür.
- Kolay temizlenir.


Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları
 

Epoksi, diğer yer döşemelerine göre daha fazla çeşitlilik göstermektedir. Tercih edilmesi nedenlerinden birisi ise fiyatlarıdır. Epoksi zemin kaplama fabrikalardan, otoparklara, okullardan, hastanelere, spor salonlarından, kapalı garajlar başta olmak üzere birçok sektöre hitap ettiğinden ve birçok sektörde kullanılmasından dolayı tam olarak mekanın görülmemesi ile r epoksi zemin kaplama fiyatı belirlemek çok mümkün olmamaktadır.

Kullanılması planlanan mekana  ve ne kadar kullanılacağına göre epoksi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu durumda en sağlıklı fiyat, uzman ekip tarafından yapılacak zemin etüdü sonrası verilir. Epoksi zemin Ankara firmamız uygulama yapılan zemini analiz ederek, ne kadar malzeme kullanılacağı tespit eder ve epoksi zemin kaplama fiyatları ona göre hesaplanır.

Epoksi, zeminlerin yanı sıra boya olarak da kullanılır. Epoksi boya, Masa, zemin ve dekorasyon araçlarında tercih edilir. Güzel, dekoratif görüntü elde edilir. İstenilen tasarımda zemine uygulanmasıyla hem bir kolaylık hem de şıklık yaratır. Epoksi boya maliyeti düşük olmasıyla da ön plana çıkıyor. Epoksi boya uygulaması, zemin uygulaması gibi kaliteli sonuçlar verir. Epoksi boya renk skalası zengindir. Yüzlerce renk çeşidiyle alanlarına özgün bir görüntü katabilirsiniz.Epoksi Toz Boya

 

Epoksi toz boya olarak üstün bir performansı sağlar. Epoksi bazlı toz boyaların iç alanlarda kullanılması önerilir. Epoksi toz boyalar sadece dış cephelerde çok fazla önerilmez. Epoksi toz boyaların kullanım alanları içerisinde genellikle mağaza rafları, ofis mobilyaları, laboratuvarda bulunan ekipmanlarda kullanılarak fark yaratılabilir.

Uygun fiyat ve profesyonel hizmet yüzlerce mutlu müşteri ve referansımız ile sektörümüzde sorunsuz çözümler sunuyoruz.

Öncel eski Ahmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0