Epoksi Yapı Malzemesi ile Sağlam Zeminlerde Yürüyün

Zemin her ortam için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Gerek görsel açıdan gerekse dayanıklılık açısında görenlerin en önce dikkatini çeken bir unsurdur.

Epoksi Yapı Malzemesi ile Sağlam Zeminlerde Yürüyün

Zemin her ortam için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Gerek görsel açıdan gerekse dayanıklılık açısında görenlerin en önce dikkatini çeken bir unsurdur. Bu alanda sektörde 1998 yılından itibaren hizmet sağlayan Anovis şirketi dayanıklı yapı malzemelerini kullanarak müşterilerine büyük ölçüde kaliteli hizmet sağlamaktadır. her özelliğe göre değişim gösteren bir malzemedir. Esnek dokusu, kaliteli malzemeleri ile profesyonel ekipler tarafından oluşturulan ve uygulanan bu malzemeler müşteri isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Epoksi Zemin Uygulamaları ve Özellikleri

Zeminler her zaman ayakaltında olan ve sürekli çeşitli temizlik malzemelerine maruz kalan bir yapıdır. Aynı zamanda üzerine ağır cisimlerin koyulması da zemini yıpratan bir durumu ortaya çıkarmaktadır. Gerek temizlik malzemelerinin aşındırması gerekse metaller tarafından oluşturulan çizikler ve sürtünmelerden olayı aşınma gösteren zeminler için onarım bazen zor olabilmektedir. Lakin poliüretan, PVC ve epoksi malzemesi ile Alman teknoloji ile hazırlanan zeminler buca eve gelen kça sağlamdır. Bu sağlamlık en az 30 yıla kadar kullanım imkânı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir dış etkenden dolayı zarar gören zeminler profesyonel ekibimiz tarafından tamir edilebilmektedir.

Epoksi Zeminler Zevkinize Göre Hazırlanır

müşterilerin isteklerine ve seçtiklerine göre değişim  göstermektedir. Çok fazla seçenek arasında müşteriler zevki doğrultusunda seçim yapma hakkına sahiptir. Özellikle renk ve desen açısından mustarip olunmaması için şirketimiz geniş bir renk ve desen skalasına sahiptir. Dolayısıyla müşteriler epoksi zemini kullanacakları alana en uygun model ve rengi seçebilmektedir.

  • Epoksi zeminler 3 en az 30 yıla kadar sağlam bir şekilde ömürlerini sürdürebilmektedir.
  • için 7 gün 24 saat hizmet veren ve her daim ulaşabileceğiniz iletişim numarası, e posta ve telefon ile bilgi almanız mümkündür.
  • Yıpranan ve solan zeminler için onarım şirketimiz tarafından mümkündür.
  • Dilediğiniz desen ve renk ile zeminlerinizi süsleyebilirsiniz.
  • Kaliteli yapısıyla hizmet sağlayan şirketimizin uyguladığı zeminleri dilerseniz evinizde, dilerseniz şirketinizde ve dilerseniz ofis alanınızda kullanabilirsiniz.
  • ve diğer bilgiler için şirketimize iletişim sağlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER