Erdoğan’dan "Sahiplerine Teslim Etmek İçin Afrin’e Geleceğiz!"

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada “Tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak dedik. Kim buna yan bakarsa tepesine binmek boynumuzun borcu.” şeklinde konuştu.

Erdoğan’dan

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada “Tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak k. Kim buna yan bakarsa tepesine binmek boynumuzun borcu.” şeklinde konuştu.

 

Partisinim grup toplantısında konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Savunma Sanayii ve Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 

20 Ocak 2018 tarihinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olanların başlı başına bir dünya ğunu belirten Erdoğan, “İnancımıza göre şehitler ölmez. Onlar diridirler ancak biz göremeyiz. Şehit olan kardeşlerimizin ailelerinin yanındayız, olmaya da devam edeceğiz.” . Cumhurbaşkanı operasyonun başarıyla sürdüğünü de belirtti.

 

“Hiçbir Ülke Türkiye’nin Gücünü Sorgulayamayacak Hale Geldi”

Cumhurbaşkanı, yapılacak çok proje ve iş ğunu belirterek “Bunu yapmazsak karikatür devletlerden biri durumuna düşeriz” . Erdoğan, ekonomide,diplomaside, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatlarında bunu ıspat ettiklerini söyleyerek “Artık hiçbir ülke Türkiye'nin gücünü sorgulayamayacak hale gelmiştir. Geçmişteki koalisyon hükümetleri dönemini hatırlayın. Bir tank,bir top harekete geçemezdi. Kim sana SİHA, İHA verirdi ya? Bu devir geride .” ifadelerini kullandı.

 

“Münbiç’e ‘Gelmeyin’ Diyorsunuz, Geleceğiz!”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin operasyonlarında yaklaşık 1000 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirtti. Amerika’nın operasyonla ilgili süre istemesi konusuna tepki gösteren Cumhurbaşkanı “Siz Afganistan’daki operasonlarınızı ne zaman bitirdiniz? 18 sene hala oradasınız. Obama da Trump da doğru konuşmadı. ‘Münbiç’ten çıkacağız ler, PKK’yı / PYD’yi yerleştirip, ‘Münbiç’e Gelmeyin’ diyorsunuz. Münbiç’e topraklarını asıl sahiplerine teslim etmek için geleceğiz.” .

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0