Ersin Köse ile Saç Trendlerini Takip Edin

Ersin Köse ile Saç Trendlerini Takip Edin

Ersin Köse ile Saç Trendlerini Takip Edin

Ersin Köse ile Saç Trendlerini Takip Edin

Saç kesimi ciddiyet ve profesyonellik isteyen bir iştir. Artık kadınların büyük bir kısmı dünya ile aynı anda trend olan modellerin yaptırmak istiyor. Bu tip bir fırsatı ise Ersin Köse kuaför sizlere sunuyor. Dünya saç modasının kalbinin attığı merkezleri takip eden işletme, en yeni ve sıra dışı uygulamaları ülkemize kazandırma noktasında öncü. Böylelikle Afrika örgüsü, Rasta, Cornrows gibi modellerin arasından seçim yapabilir ve bunlardan istediğinizi talep edebilirsiniz.

Cornrows İlgi Çekici Bir Uygulama

Kullanım süresi 4 haftaya kadar çıkabilen Cornrows; dışarıdan balık sırtı bir görünüme sahiptir. Gerek genç gerekse orta yaş tarafından tercih edilebilir. Müşterinin tercihine göre ek saçla tamamlanabilir. Ton ve renk konusunda sunulan opsiyonlar oldukça fazladır.

Afrika Örgüsü Yeni Trend

Afrika örgüsü olarak bilinen modelde, ek saç kullanımı adeta bir zorunluluktur. Bu sayede saçınızın görünümü daha yoğun olacak, bu da kendinize olan güveninizin artmasını sağlayacaktır. Eğer ek saç olmazsa, örgünün çok fazla kalıcı olması beklenemez. Bunun için jumbo ismindeki saç kullanılır ve kayma durumu ortaya çıkmaz.

Rasta Modellerinde Renk Çeşitliliği Göz Kamaştırıyor

Hippilerin yaratmış olduğu rasta tarzının adeta yeniden doğması hiç de şaşırtıcı değil. Asiliği ve özgürlüğü simgeleyen bu tarz bir saç, Ersin Köse kuaförde en güzel tekniklerle uygulanıyor. Kesinlikle örgünün dışında başka bir işlem yoktur. Görünümü gerçeğinden farksızdır. Rengarenk alternatiflerden seçim yapabilirsiniz. Hem takması hem de çıkarması çok kolaydır.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 08:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0