Ev Konforunda Tatil Keyfi

Ev Konforunda Tatil Keyfi

Ev Konforunda Tatil Keyfi

Ev Konforunda Tatil Keyfi

 

Ev konforunda tatil keyfinin sürdürüleceği alternatifleri arasından dilediğinizi seçerek planınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Muğla ve Dalyan'da beğeninize sunulan özel veya ortak havuzlu villa seçenekleri, kalabalık ailelerin yanı sıra tatilde sadece huzura odaklanmak isteyenlerin de tercihidir.

 * Hoşgeldin Paketi ve

 * Havalimanı Transfer hizmetleriyle taçlanacak tatil keyfi, size kendinizi iyi hissettirecek.

 

 Kiralık Villaların Özellikleri

 

 Zengin bir seçeneğe sahip olan villalarımızına; mobilya, beyaz eşya ve mutfak gereçleri eksiksizdir. Tüm odalarda bulunan klima, yaz sıcağında serin bir ortam arayanlara yeni alanlar açar. Ortalama 4 yatak odasının bulunduğu villa seçeneklerinden en fazla 7 kişi konaklayabilir. Özel veya ortak havuzlu villalar en az 2 gece konaklamalı kiralanabilir.

 

 Gün içinde veya gece yarısı fark etmeksizin tatilinizi geçireceğiniz villaya giriş yapabilirsiniz. Hoşgeldin Paketi özellikle geç saatlerde giriş yapacak olan misafirlerimizin ilk ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir. Türsab belgeli şoförler eşliğinde gerçekleşecek transfer hizmeti tek yön veya çift yön olarak alınabilir.

 

 Bu Tatil Hiçbir Kısıtlamaya Yer Yok!

 

 Villa tatili size zamanınızı herhangi bir kısıtlama olmaksızın geçirme imkanı sunar. Sadece sevdiklerinize özel anılar biriktireceğiniz bu tatil, Avrupa'dan sonra ülkemizde de son yılların en popüler seçenekleri arasında gösterilmektedir. Kalabalık gruplarla birlikte tüm aktivitelerin sizden bağımsız olarak belirlendiği otel ve apartlara nazaran daha konforlu, kaliteli ve sakin geçecek olan seçeneklerini sitemizde inceleyerek nihai kararınızı verebilirsiniz.

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER