Evcil Hayvanlarımız İçin Önemli Gelişmeler

Bahçelievler Vetorium Acil Veteriner Kliniği evcil hayvana sahip herkes için aslında bir altın değerinde.

Evcil Hayvanlarımız İçin Önemli Gelişmeler

Bahçelievler Vetorium Acil Veteriner Kliniği evcil hayvana sahip herkes için aslında bir altın değerinde. Çünkü bizler, hayvanseverler olarak da bir evcil hayvan sahibi olarak da etrafta zamansız bir şekilde nöbetçi veteriner aramanın nasıl can sıkıcı bir durumun olduğunu biliriz. O yüzden de bu durum, her birimizin yalnızca mutlu olarak karşılayacağı bir çalışma.

Bahçelievler veteriner, bizlerin isteklerini duyarak, hizmet kapsamını günün tüm saatlerine yaymıştır. Bunu yaparken de asla nöbetçi formunda çalışmamakta, genel olarak sürekli hizmet vererek çalışmalarını yürütmektedir. Bir hastanenin acil servisinden farklı yoktur. Hiçbir zaman duraksamaya veyahut kapanma işlemine gidilmemektedir. Bu da bizim içimizin rahatlamasına yok açacak faktörlerden biri sayılmaktadır.

Veteriner Kliniklerinde Özen

Bizler genel olarak kliniklerden evcil hayvanlarımıza biz yokken de özenli davranılmasını ve teknolojik aletleri kullanarak, gerekli tüm müdahalelerinde eksiksiz şekilde yapılmasını bekleriz. Bu sebeple de gittiğimiz kliniğin elindeki imkanlara da oldukça önem veririz. İşte bu bağlamda da bu klinik de tam istediğimiz seçeneklere sahip olduğundan da oldukça şanslıyız.

Klinik, yedi yirmi dört açık olmanın yanında birçok hizmet seçeneğine de sahip. Yani sizi ellerinde imkansızlık olduğu gerekçesiyle bir başka veterineri aramaya yollamıyorlar. Sadece evcil hayvanlara değil, sokakta bulduğunuz diğer hayvanlara da aynı muameleyi göstererek, hiçbir ilgi ve alakayı sakınmadan yardımcı oluyorlar çünkü en temelde, bu işin neye dayandığının da farkındalar.

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0