Evinde Yangın Çıktı, Sakladığı 155 Bin Lira Küller İçerisinde Kaldı

Doğu Anadolu sınırında yer alan soğuk kentlerden olan Muş’un merkeze bağlı Akpınar köyünde hayatını devam ettiren 72 yaşındaki Şeref Akar’a ait evde elektrik kontağından meydana gelen yangın sonucunda, sandık ve gardıropta saklanan 155 bin Türk Lirası küller içerisinde kaldı, evde büyük hasar meydana geldi.

Evinde Yangın Çıktı, Sakladığı 155 Bin Lira Küller İçerisinde Kaldı

Doğu Anadolu sınırında yer alan soğuk kentlerden olan Muş’un merkeze bağlı Akpınar köyünde hayatını devam ettiren 72 yaşındaki Şeref Akar’a ait evde elektrik kontağından meydana gelen yangın sonucunda, sandık ve gardıropta saklanan 155 bin Türk Lirası küller içerisinde , evde büyük hasar meydana geldi.

Meydana gelen bu olay, bugün sabah saat 06.30 sularında merkeze 35 kilometre uzaklıkta yer alan Akpınar köyünde ortaya çıktı. Şeref Akar’a ait, altı ahır olarak kullanılmakta olan 2 katlı evde elektrik kontağından yangın meydana geldi. Yangının kısa zaman içerisinde daha da artması ile evin eve gelen ını alevler içesinde kalmasına yol açtı.

Şeref Akar, gelini, çocukları ve Bursa’dan gelen misafirler evden giderek canlarını son anda kurtardı. İtfaiye erleri, köye gelinceye dek ev kullanılamaz duruma geldi. Şeref Akar, eşi Saadet Akar ve çocukları evlerinin küller içerisinde kalışını gözyaşları içerisine seyretmek zorunda .

İtfaiye erleri tarafından söndürülen yangında, Evinin önünde otururken yangının çıktığını ifade eden 4 çocuk babası Şeref Akar Şeref Akar’ın sandıkta kötü günler için sakladığı 155 bin Türk Lirası da kül buca eve gelen yandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0