Farmasi Üye Ol

Farmasi’den size Hayaliniz Olan İş Fırsatı, evde, iş yerinde, tatilde, okulda aklınıza gelebilecek her yerde evinizin rahatlığında çalışma imkanınız var.

Farmasi Üye Ol

Farmasi’den size Hayaliniz Olan  İş Fırsatı, evde, iş yerinde, tatilde, okulda aklınıza gelebilecek her yerde evinizin rahatlığında çalışma imkanınız var. Katalogdan satış yaparak yaptığınız satışın %33 kar payını + Farmasi girişimcilerine özel fırsatları ve ekibinize üye kayıt ederek daha fazla para kazanma şansına sahipsiniz.

 

İşiniz kça kolay sermaye Farmasi’den yeteneklerinizi göstermek sizden sizin dükkanınız kataloğunuz teminatınız Farmasi ürünler konusunda hiç bir mahcubiyet yaşamazsınız. Helal belgeli sağlık bakanlığı onaylı Farmasi ürünleri tüm sevdiklerinize tavsiye edebilir, kendinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Farmasi’de ekibinizi kurup Dilediğinizce para kazanır ve başka işe ihtiyaç duymazsınız Farmasi danışmanı (girişimci) olmak ve bu imkanlardan yararlanmak için sitemizde bulunan farmasi kayıt formunu drarak yada farmasi başvuru formunu drarak sizde Farmasi girişimcileri arasına katilin kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

FARMASİ'Yİ TERCİH  ETMEK İÇİN SEBEPLER ;

- Bu iş ile ilgilenmek isteyen,

- Bu işten para kazanmak isteyen,

- Çalışma saati sıkıntısı çekmeden çalışmak isteyen,

- Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen,

- Sürekli satış yapmak zorunda olmadığınız,

- İstediğiniz zaman hiçbir bir ücret ödemeden bırakabileceğiniz,

- Satış + Kayıt sistemiyle çok hızlı yükselebileceğiniz bu kazanç sistemine Erkek olsun Bayan olsun tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

 

Farmasi Üyeliği ve çalışma sistemi hakkında istediğiniz her an size yardımcı olacak ve sizi bilgilendirecek doğru birini arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Ankara ilk Platin Direktörü Nermin KORKMAZ olarak Farmasi Platin Direktörlüğünde alt üyeler kazanarak bugünlere geldim. Başarılarımda üyelerimin katkısı çok . Bu yola girerken bende sadece farmasi üyesi olarak başladığım bu yolda şu an Ankara İlk Platin Direktörü olarak devam etmekteyim.

 

Sitemizden Farmasi Başvurusu Yapmak size ne avantajlar sağlar!

- Sitemizden Farmasi kayıt formunu drduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş ğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız.

- Kayıt bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz lanır.

- Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz

- Kayıt ğunuz ekip Farmasi'nin en büyük ve en güçlü ekibi ğundan bunun avantajlarından bilgi birikim ve tecrübe olarak her zaman yararlanırsınız

- Kayıt olan her yeni danışmanımıza tarafımızdan katolog, fiyat listesi ve diğer yardımcı malzemeler gönderilir.

- Sistemi çabuk ögrenmeniz için gerekli bilgi sponsorlarınızca verilir.

- Kariyer hedefleriniz var ve nasıl bir yol izliyeceginizi bilmiyorsanız size gerekli tüm destek tecrübeli liderlerimizce verilir.

 - Sitemizden Farmasi başvurusu yaptıgınızda sizi bulundugunuz sehirdeki bir sponsorumuza yönlendiririz, size yakın birinden destek almak sizi olumlu etkliyecektir.

- Zamanla grubunuzu büyütüyoruz ve onlarla bizde ilgileniyoruz.

- Grup kurmak için gerekli tüm yollları beraber geçiyoruz

- Size sistemi tam anlamıyla öğrettikten sonra kimseye ihtiyaç duymadan kendi  başınıza herseyi yapar hale getiriyoruz!

Bu iş takım işidir, ve biz takım arkadaslarımızı çok seviyor FARMASİ ailesinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz ve sizleri 'de Farmasi üyesi yaparak bu kazanç'a ortak yapmak istiyoruz.

FARMASİ ÜYELİĞİ NASIL ALINIR?

Farmasi üyesi olmak için aşağıdaki telefon numarasından Ankara Platin Direktörü Nermin KORKMAZ'a ulaşarak üyelik alabilir, avantajlı fiyatlarla ürünlere sahip olabilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Adres ; Yayla Mah. Seyitler Cad. 35/A Esertepe-Etlik-Keçiören/Ankara

Telefon ; 0538 739 28 74

Web; //www.farmasi.site

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0