Fatih Kiralık Daireler Neden Tercih Ediliyor?

Fatih Kiralık Daireler Neden Tercih Ediliyor?

Fatih Kiralık Daireler Neden Tercih Ediliyor?

Son yıllarda Fatih bölgesinde kiralık daire arayışı artış göstermektedir. Osmanlı kültürünü en iyi şekilde yansıtan Fatih, tarihi yapılar bakımından da son derece zengindir. Kiralık daire arama sürecini kolaylaştıran Fatih emlak herkesin ihtiyacına uygun kiralık daire sunmaktadır. Eğitim, iş ve ulaşım olanakları sebebiyle, Fatih semti doğru bir tercihtir.

 Fatih Kiralık Daire Kriterleri

Dairenin cephesi, bulunduğu kat, ısıtma özellikleri ve deprem dayanıklığı gibi yapısal özellikler ile ilgili isteğe uygun Fatih kiralık daire bulmak mümkündür. Lokasyon bakımından Fatih'te hırsızlık olayları neredeyse hiç yaşanmamakta olup kiracılar kendilerini güvende hissetmektedir. Orta gelirli aileler için de bütçelerine uygun kiralık daire mevcuttur.

 Fatih Kiralık Daire Fiyatları

Kültürel zenginliğin merkezinde olan Fatih semti, kiracıların ilk seçimlerinden biridir. Konaklama gereksinimleri için Kuruoğlu gayrimenkulü tercih edenler, kendileri için en uygun kiralık daireye kavuşmaktadır. Kiralık dairenin konum ve özellikleri, müşterilerin bütçelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kiralanacak daire önceden görülmekte ve herhangi bir mağduriyetin yaşanması önlenmektedir. İçerisinde eşya bulunan kiralık dairelerin fiyatları daha yüksektir.

Kiralama işlemi sözleşme doğrultusunda gerçekleşmekte olup sözleşmede kira tutarı, depozito tutarı ve diğer şartlar belirtilmektedir. Bütün kiralık daireler depreme dayanıklı olmakla birlikte gerekli testler yapılmıştır. Temiz ve nezih bir semt olan Fatih, toplu ulaşım alanlarına yakındır. Kiralık daireler halk pazarına yakın olmakla birlikte ulaşım sistemlerine yürüme mesafesindedir. Kullanışlı ve aydınlık olan kiralık daireler, ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitedir.

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0