Filmci Dayı Sizlere Kesintisiz Film Hizmeti Sağlıyor

Film izlemenin keyfine varmak için filmci dayi adresi üzerinden istediğiniz içerikte filmlere ulaşabilirsiniz. Günlük yenilenen ve eklenen film ve video içerikleri ile daha önce izlemediğiniz video içeriklerine sahip olabilirsiniz.

Filmci Dayı Sizlere Kesintisiz Film Hizmeti Sağlıyor

 

Film izlemenin keyfine varmak için filmci dayi adresi üzerinden istediğiniz içerikte filmlere ulaşabilirsiniz. Günlük yenilenen ve eklenen film ve video içerikleri ile daha önce izlemediğiniz video içeriklerine sahip olabilirsiniz. Site üzerinde herhangi bir üyelik kaydı gerçekleştirmeden izlenecekler kategorisini inceleyebilirsiniz.

Tavsiye edilen filmler, en çok beğenilen filmler, en çok izlenen filmler, en çok yorum yapılan filmler kategorileri ile kullanıcılarına site üzerinden hizmet vermektedir   ve ödüllü filmleri izlemek için arşivlerde film isim araması yapılabilir. HD film kalitesi ile görüntü çözünürlüğü yüksek olan video içeriklerini duraksamadan ve reklamsız olarak izleme fırsatı sunulmuştur.

3D ve diğer boyutlarda hazırlanmış video içeriklerine kategoriler bölmesinden bulunabilir. Görüntü kalitesi yanında reklamsız görüntü geçişleri ile duraksama ve donma olmadan film izleme keyfine site üzerinden varılabilir. Sinema salonunu ev ortamına taşıyan görüntü efekt ve sesleri ile hazırlanmıştır.

 

Film Arşivi ve Film Türleri;

 

Yerli ve yabancı olmak üzere listelenmiş film, dizi, belgesel video içerikleri mevcuttur. Bu videolar Türkçe altyazılı ya da Türkçe dublajlı olarak listelenmiştir. Film dışında yerli ve yabancı dizilerin takibini site üzerinden sağlayabilirsiniz.

kategorilerindeki filmlerin konusu; psikolojik, bilim kurgu, romantik, gerilim, korku, dram, felsefik, aile, komedi, duygusal, tarihi, belgesel vb. alanlarda oluşturulmuştur. Alfabetik olarak ayrılmış film isimleri ile izlenmek istenen film daha kolay şekilde bulunabilir. Video içerikleri indirmeden de izlenebilir. Aynı zamanda reklamsız içerikleri ile içerikler duraksama yaşanmadan takip edilebilir. Yüklü olan video içeriklerini izlemek için üyelik gerekmez. Fakat film arşivlerine eklenen yeni video içerikleri ve site kullanıcılarına ayrılmış özel video alanlarına ulaşmak için üye olmak gereklidir.

 adresi üzerinden her türlü video içeriklerini bulmak mümkün. En iyi filmler ve en kaliteli görüntü çözünürlüğünü yakalamış görsel içeriklere bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz. Üye olarak site üzerine film yüklemeleri yaparak kendi film listenizi oluştururken diğer kullanıcıların ve sitenin yüklediği filmlere sahip olabilirsiniz. Geniş video arşivleriyle eski ya da yeni her konuda çekilmiş video içeriklerini rahatlıkla bulmak mümkün.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 23:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER