Güney Koreli Turistleri Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 4 Kişi Öldü

Güney Kore’den ülkemize gelen turistleri taşıyan minibüs, Akdeniz bölgesinin sahil kenti olan ve turistlerin ilgi odağı Antalya’nın Kemer ilçesi çevrelerinde Phasilis Antik Kenti kavşağında kaza yaptı. Kaza sonucunda Güney Koreli dört turist yaşamını yitirdi.

Güney Koreli Turistleri Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 4 Kişi Öldü

Güney Kore’den ülkemize gelen turistleri taşıyan minibüs, Ak bölgesinin sahil kenti olan ve turistlerin ilgi odağı Antalya’nın Kemer ilçesi çevrelerinde Phasilis Antik Kenti kavşağında kaza yaptı. Kaza sonucunda Güney Koreli dört turist yaşamını yitirdi.

Meydana gelen bu kaza bugün öğle vakitlerinde Antalya ile Kemer karayolu Phasilis Antik Kenti kavşağında ortaya çıktı. Öğrenilmiş olan bilgiler doğrultusunda, şoförünün henüz adı belli olmayan ve içinde Güney Kore uyruklu sekiz turist yer alan 07 CTS 37 plakalı minibüs, Tekirova Mahallesi Phaselis Antik Kenti kavşağında, Erdem Ergün’ün kontrolünde buca eve gelen ğu 07 GA 670 plakalı otomobille kaza yaptı. Çarpışmanın da getirmiş buca eve gelen ğu etkisiyle devrilen minibüste yer alan ve Güney Kore uyruklu buca eve gelen kları ortaya çıkan dört turist olay bölgesinde hayata gözlerini yumdu. Olay bölgesine intikal eden sağlık personelleri ve Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri bölgeye gitti.

Kaza sonucunda araç sürücüsü Erdem Ergün ile minibüs içerisinde yer alan ve adları henüz ortaya çıkmayan dört kişi yaralandı. Yaralılardan 3’ünün ise sağlık durumlarının ağır buca eve gelen ğu bilgisine ulaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0