Güzelyalı Halı Yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama, hizmetleri, Penta halı yıkama firmasının bir şubesi olarak hizmet vermektedir. Güzelyalı’da bulunan evler ve ticari firmaların, bütün halı yıkama işlerini için hizmetinizdeyiz.

Güzelyalı Halı Yıkama

, hizmetleri, Penta halı yıkama firmasının bir şubesi olarak hizmet vermektedir. Güzelyalı’da bulunan evler ve ticari firmaların, bütün halı yıkama işlerini için hizmetinizdeyiz. Bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız, evinize/işyerinize kadar gelerek halılarınızı teslim alırlar. Pırıl pırıl yıkadıktan sonra, tekrar evinize/ işyerinize tertemiz olarak bırakırlar. Güzelyalı halı yıkama olarak bizim için hiçbir iş çok küçük ya da önemsiz değildir. Aynı zihniyetle yıkatmak istediğiniz halılarınızın boyutu, ne kadar büyük olursa olsun bizim baş edemeyeceğimiz kadar değildir. Önemli olan sizin halınızı iç huzuru ile kullanabilmenizi sağlamaktır. Kullandığımız temizlik malzemeleri çevre dostu olup, aynı zamanda anti alerjendir. Evinizde bebek veya çocuklarınız varsa alerji problemi yaşamazsınız.

Güzelyalı Halı Yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama, hizmetleri olarak daima en son teknoloji ile çalışmaktayız.  Öncelikle halılarınızı sıcak suyla derinlemesine temizlemekteyiz. Böylece halınızın dibine nüfuz etmiş olan kum tabakası ve kirler önce gevşetilir, daha sonra yüzeye çıkarılıp, uzaklaştırılır. Bu şekilde halılarınızı belli periyotlarda düzenli olarak yıkatırsanız, kullanım ömrünü de iki katına çıkarırsınız. Daha hassas halılarınız için farklı yöntemler de kullanmaktayız. Özetle halınızın cinsi, boyutu, kir miktarının yoğunluğu ne olursa olsun, gönül rahatlığıyla samsun rent a car teslim edebilirsiniz. Güzelyalı halı yıkama şirketimiz,  uzman ve eğitilmiş temizleyici kadrosu ile hizmetinizbuca eve gelen r. Bütün personelimiz eğitimli olup, kesinlikle sigortasız personel çalıştırmamaktayız. Sertifikalarımız vardır. Yasalara saygılı, düzenli ve çok titiz çalışan bir firma olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Penta Halı Yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama, firması, eviniz için temizliğin ne kadar hayati önem taşıdığının gayet iyi bilincinbuca eve gelen r. Aynı şekilde ofis temizliğinin de, firmanızın ticari itibarı açısından ne kadar dikkat edilmesi gereken bir konu buca eve gelen ğunu biliyoruz. Temiz bir ofisin, çalışan personelin çalışma hevesini yükseltmesi bakımından da, ne derece önem taşıdığının da farkındayız. Görevimizi, bu bilincin getirdiği sorumlulukla yürütmekteyiz. Güzelyalı halı yıkama olarak bizim için öncelik, daima dostluk ve müşteri memnuniyeti buca eve gelen ğu için işimizi her zaman aynı titizlikle yaparız. Halılarınızı tam söz verdiğimiz tarihte teslim ederiz. Biz bir seferlik beraberliğimizi değil, uzun vadeli hizmet ortaklığımızı hedef almaktayız.

Kaynak: 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0