Hazır Web Sitesi Paketleri

Hazır Web Sitesi Paketleri

Hazır Web Sitesi Nedir?

Hazır web sitesi kurulumu kolay ve kullanımı pratik web siteleridir.Yönetim panelli Hazır Web Sitesi paketi ile web sayfası yapma alanında en bilindik şirket olan Bilgikurumsal.com üç binden fazla referansa destek vermektedir. şablonunu ücretsiz deneyebilirsiniz. Web sayfası kurma tasarımlarımız yönetici panelli ve hosting dahildir.

Hazır Web Sitesi İçerisindeki Hizmetler

Hazır sitesi paketleri harika hizmetleri içinde barındırır. Bazı avantajları;

  • Muhteşem Dizaynı
  • Kolay Yönetim Paneli
  • Alan Adı İçerisinde
  • Barındırma İçerisinde
  • E-Mail İçerisinde
  • Mobil Uyumlu

Hazır Web Sitesi Şablonları ile Web Siteniz Hazır

Belirlediğiniz hazır site tasarımını demo isteyerek düzenleyebilirsiniz. Canlı editör aracılığıyla istediğiniz görselleri hızlıca yükleyebilir, istediğiniz sayfaları ekleyebilirsiniz. Temanın yazı türü, renk, blok yerleri vb. bir çok özelliğini hazır site yönetiminden özelleştirebilirsiniz. Bilgi Bankasında konu videoları yer almaktadır. hazır web sitesi sistemlerimiz mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.

Hazır Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Bir web tasarım paketi fiyatı istenilen tasarımsal özelliklere göre değişebilmektedir. Bilgi Kurumsal'da web tasarım paket maliyeti oldukça düşüktür. Mesala; 202 sayfa veya içerik, 367 görsel oluşturursanız sabit paket fiyatıyla site sahibi olabilirsiniz. Siz de hazır web sitesi satın al kampanyasından yararlanmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Hazır Web Sitesi E-Posta Adedi Ne Kadardır?

İstediğiniz kadar e-mail adresi oluşturabilirsiniz. hazır web sitesi temalarında e-mail hosting kotası bulunmaz.

İnternet Sitesini Nasıl Açabilirim?

hazır web sitesi yazılımları sayesinde web sitesi kurmak oldukça kolaydır. Beğendiğiniz tasarımın üzerindeki satın alma bağlantısı ile sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme onayı sonrasında 10 dakika içerisinde internet siteniz bizim tarafımızdan aktif edilecektir. hazır web sitesi paketleri web hostingi BilgiKurumsal tarafından sağlanır. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgilendirme mesajı alacaksınız. Erzurum , Kocaeli , Düzce gibi Türkiye'nin tüm şehirlerinde müşterilerimiz vardır.

Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Ne Yazık ki bedava web sitesi sahibi olmak mümkün değildir. İnternet sitenizin yayınlanması için mecburen domain ve web alanı satın alınmalıdır.

Hazır Web Sitesi Yönetim Paneli Türkçe mi?

web sayfanızı çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. hazır web sitesi admin paneli tamamen Türkçedir.

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0