Hem Dayanıklılık Hem Şıklık

Modesen, outdoor giyimde kaliteyi isteyen ve hızlı-güvenli alışveriş yapmak isteyen müşterilerine 2014 yılından beri hizmet veriyor. Modesen, kişilerin doğa sporlarında, açık havada olmalarını gerektirecek tüm anlarda konforlu giysi seçeneklerine

Hem Dayanıklılık Hem Şıklık

de her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen Modesen, açık hava sporlarına tutku duyan müşteriler için rüzgârlı, yağmurlu ve soğuk hava endişelerini ortadan rıyor. Modesen, outdoor giyimde kaliteyi isteyen ve hızlı-güvenli alışveriş yapmak isteyen müşterilerine 2014 yılından beri hizmet veriyor.

Modesen, kişilerin doğa sporlarında, açık havada olmalarını gerektirecek tüm anlarda konforlu giysi seçeneklerine sahip, müşterilerinin ihtiyacını yüzde 100 karşılamayı garantileyen ürünler sunmaktadır. Açık havada yapılan tüm sporlar için üretilen outdoor giyimde, kaliteyi hedefleyen markaları uygun fiyatlarla kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Modesen, iddialı markalarda outdoor ayakkabılarıyla müşterilerine günlük ayakkabı, spor ayakkabısı, bot, çizme, yelken ayakkabıları, sandaletler ve ayakkabılarında onlarca çeşit sunmaktadır. Karlı ve çamurlu arazilerde yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zorlu hava şartlarından güvenli şekilde korunmak için tasarlanan botlar hem su geçirmiyor hem de nefes alabiliyor. Bunun dışında kuru havalarda ise yürüyüş hobisi olanlar için uzun ömürlü üretilmiş modeller de mevcuttur.

Çocuklar için üretilen modellerde ayağın doğal olarak esnetilmesini sağlayan bölümler bulunmaktadır. Spor ayakkabılarda suyu boşaltmak için ayakkabı tabanında bulunan kanallar vardır ve ıslak zeminlerde kayma olmaması için kauçuk taban kullanılmıştır.

Spor kıyafetlerde ise Modesen, özellikle esnek, rahat, su tutmayan kumaşlar tercih eden, spor dünyasının favori markalarını satışa sunmaktadır. Örneğin Helly Hansen  Kullanılan kumaşlar içeride izolasyonu sağlayabilen ve vücut ısısını sabit tutan özelliktedir. Hızlıca kuruyabilen kumaşlar, doğada uzun vakit geçiren kişilerin genel sağlığı adına çok önemlidir.

Ayrıca yelken meraklıları için her türlü ihtiyaca hizmet eden Modesen’de erkek, kadın ve çocuklar için tasarlanan yelken kıyafetleri ve yelken ekipmanlarını bulmak mümkündür. Yelken ürünlerinde mutlaka dayanıklılık, ergonomik yapı, darbe emicilik ve konfor özellikleri bulunmaktadır.

Şunu da belirtmekte fayda var: Modesen sadece spor aktivitelerinde değil, günlük yaşamda da kullanılabilecek rahat- sağlıklı spor giysileri ile, kullanıcılara aktivite halinde kendilerini iyi hissetme imkanı sunar. Spor giyimde birbirinden çeşitli modeller ve renklerde, herkesin giyim zevkine göre ürünleri de bulunmaktadır.

Modesen’de satışı bulunan diğer spor ekipmanları; scooter, kaykay, paten, fitness ekipmanları, gözlükler, terrmos, bere /eldiven, çantalar ve ayakkabılar şeklinde sıralanabilir. Modesen ve ürünlerine internet sitemizden göz gezdirebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 08:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0