İhlas Vakfı Eğitim Hizmetleri

İhlas Vakfı kurulduğu günden bu yana eğitime çok büyük önem ve bu doğrultuda büyük destekler veren bir yardımlaşma kurumudur.

İhlas Vakfı Eğitim Hizmetleri

İhlas Vakfı kurulduğu günden bu yana eğitime çok büyük önem ve bu doğrultuda büyük destekler veren bir yardımlaşma kurumudur. İhtiyacı olan ve maddi imkânsızlıklar nedeni ile okumakta zorlanan tüm öğrencilere kapıları açıktır. Eğitim hizmetleri alanında ana faaliyeti öğrenci yurtlarıdır. Vakıf tarafından inşa edilen ve hizmete açılan yurtların hepsinde kütüphaneler ve internet ve bilgisayar bağlantılı odalar yer almaktadır. Burada yetişen her öğrencinin kültür ve eğitim düzeyinin yüksek olması hedeflenmektedir.

ihlasvakfi.org.tr web sayfasına giriş yapabilir ve ülkemizde 30’a yakın ilde faaliyette olan öğrenci yurtları için ön başvuru yapabilirsiniz.

İhlas Vakfı Kurban Bağışı

Kurban bağışı vakfımız aracılığı ile alınan ve en çok ihtiyacı olan insalnara ulaştırılan çok değerli bir yardımlaşma yöntemidir. Sizlerde kurban bayramı dönemlerinde kurban vekaletlerinizi vakfımıza devredebilirsiniz. Vakfımız aracılığı ile kesilen tüm kurbanlar yurtlarımızda yaşayan öğrencilerimize, huzurevlerimizde yaşayan yaşlılarımıza ve şefkat evlerimize sığınmış olan kimsesiz ve düşkünlere ulaştırılmaktadır. Kurban bayramı dönemi haricinde, yılın her döneminde adak bağışı talepleriniz de alınmaktadır.

Afrika bağış seçenekleri vakfımız aracılığı ile alınan ve Afrika’da yaşayan yetim, kadın ve kimsesizlere ulaştırılan çok değerli yardımlardır. Afrika dünyanın su ve yemek yardımına en çok ihtiyacı olan ülkesidir. Afrika kurban bağışı ile bu insanlara bir yardım eli de sizler uzatabilirsiniz.

Yine Afrika ve Afganistan’da yaşayan ve susuzlukla mücadele eden insanlar için bir umut kapısı olmak istiyorsanız su kuyusu bağışı yapabilirsiniz. Dileğiniz rakamlarda yapacağınız bu bağış ile açılacak olan su kuyularına bir katkıda sizler sağlamış olursunuz.

Ve İhlas Vakfı tarafından kabul edilen yetim bağışı, ramazan bağışı ve zekat bağışı ile kimsesiz ve düşkün insanların en zor zamanlarında yanlarında olabilirsiniz

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0