İnstagram Takipçi Hilesi

Instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi hakkında bilgi almak istiyorsanız tam da doğru yere geldiniz. Bu yazımda size  Instagram’da daha fazla takipçi kazanmanın yollarını anlatacağım.

İnstagram Takipçi Hilesi

Instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi hakkında bilgi almak istiyorsanız tam da doğru yere geldiniz. Bu yazımda size  Instagram’da daha fazla takipçi kazanmanın yollarını anlatacağım.

Instagram Takipçi Hilesi Nedir?

, Instagram’da takipçi kazanmanın çok kolay ve hızlı bir yoludur. Bu methodlardan bazıları birkaç haftada 1000 takipçi kazandırırken bazıları ise saniyeler içinde sınırsız takipçi kazandırabilir. İşte bu yolları, Instagram’ı seven birileri için buca eve gelen kça baştan çıkarıcı olabilir. Gülünç bir hızda size Instagram takipçisi kazandıran uygulamalar hesabınızın zarar görmesine veya daha kötüsü kapanmasına yol açabilir. Bu hileler sadece takipçi kazanmak için kullanılmaz aynı zamanda birçok kişi bu hileleri nstagram beğeni hilesi yapmak için de kullanıyor.

Hayalet Takipçiler

Instagram takipçi hilesi sayesinde hesabınıza saniyeler içinde binlerce takipçi kazandıran uygulamalar ya hayali takipçilerdir ya da Instagram botlarıdır. Bu yöntem takipçi sayınızı önemli ölçüde artırırken, içeriğinize erişim konusunda hesabınıza önemli zararlar verecektir. Instagram takipçi artırma yolları arasında en popülerlerinden biri olan bu yöntemde size gerçek kişi olmayan takipçiler yönlendirilir ve erişim oranlarınız da bundan zarar görür.

Erişim oranınız çok önemlidir çünkü İnstagram içeriklerinize kimin baktığını kontrol eder ve buna göre bir sınıflandırmada bulunur. Eğer kimse içeriklerinize erişmez ise hiç kimse İnstagram’a yolladığınız fotoğrafları göremeyecektir. Bu nedenle de asla gerçek kullanıcıları hesabınıza çekemeyeceksiniz.

Otomasyon Araçlar

Otomasyon araçları, özellikle Instagram takipçi hilesi ve Instagram beğeni hilesi konusundaki en iyi araçlarmış gibi görünüyor değil mi? Sadece programı ayarlayın ve arkanıza yaslanın.

Aslında bunları kullanmak çok yanlış bir hareket olur çünkü İnstagram bu işi yapanları görmekte ve onları cezalandırmaktadır. Normalde bu yöntem sayesinde kişiler saatlik beğeni, takip etme, takipten çıkarma ve yorum limitlerini kısa süre içerisinde dbuca eve gelen rarak bir avantaj elde etmeye çalışırlar fakat Instagram’ın kullandığı alogoritma bunu kısa sürede tespit eder ve bu yöntemi kullanan hesabı engelleyebilir. Çünkü Instagram bu tarz otomasyon araçlarını kendi sözleşme şartlarına aykırı birer uygulama olarak görüyor. Bu yöntemleri kullanmak, Instagram takipçi artırma konusunda hiçbir fayda sağlamayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0