İnternetten ücretsiz canlı tv nasıl izlenir?

İnternet erişiminin kolaylaşmasıyla birlikte artık nerede olursak olalım dilediğimiz kanalın canlı yayınına ulaşabiliyor ve dilediğimiz programın tekrarlarını izleyebiliriyoruz.

İnternetten ücretsiz canlı tv nasıl izlenir?

İnternet erişiminin kolaylaşmasıyla birlikte artık nerede olursak olalım dilediğimiz kanalın canlı yayınına ulaşabiliyor ve dilediğimiz programın tekrarlarını izleyebiliriyoruz. Televizyon, dijital ortam karşısında her ne kadar kan kaybediyor olsa da yapılan araştırmalar sonucunda en etkili medya araçlarının başında geliyor. Peki televizyon izlemek için gerçekten bir televizyona ihtiyacımız var mı? Akıllı cihazımızdan tüm kanalları kesintisiz ve donmadan izleyebilir miyiz?

Türkiye'nin ilk ve en büyük tv portalı canlitv.com'u tanıyalım!

Bu yazımızda başlıkta da belirttiğimiz gibi Türkiye'nin ilk ve en büyük tv portalı olan canlitv.com'u siz değerli ziyaretçilerimize tanıtacağız. Öncelikle "Canlı TV nedir" sorusunu yanıtlayalım. 2005 yılında yayın faaliyetlerine başlayan canlitv.com 14 yıldır Türkiye ve Dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanın ziyaret ettiği bir televizyon portaldılıdır.

Bir çok canlı tv platformunun aksine tüm faaliyetlerini 14 yıldır legal çizgide sürdürmüş ve sürdürmeye de devam etmektedir. 200'e yakın televizyon kanalıyla sözleşmeli olarak çalışmaya devam eden platformda yerli, ulusal ve yabancı yüzlerce kanalın canlı yayını yer almaktadır.

Göz yormayan teması, kolay kullanımı ve ferah reklam alanlarıyla ziyaretçilerine rahat bir gezinme ortamı sağlayan platforda kanallarının yayınları dışında televizyona ait bir çok içeriğe hızlı erişim sağlayabileceksiniz.

Herhangi bir kanalın yayınını izlerken, geliştirilmiş yayın akışı modülüyle kanalda şuan yayınlanan ve gelecek saatlerde hangi programların yayınlanacağını öğrenebilir, aynı sayfa üzerinden kanal hakkında bilgilere ve frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Medya gündemini de yakından takip eden platform, alanında uzman editörler tarafından hazırlanan güncel haberleri de ziyaretçilerine sunuyor. Siz de takip ettiğiniz yapımları izlerken, ilgili haberlere göz atarak neler oluyor öğrenebilirsiniz.

Canlitv'yi ziyaret etmek için 'canlı tv izle' bağlantısına tıklayabilir, kesintisiz canlı tv keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0