İş Adamı Egemen Mustafa Şener’den Yatırım Haberleri!

İş adamı Egemen Mustafa Şener, yatırımlarıyla adından söz ettiriyor. Geçmiş dönemlerde bir takım Güney Amerika ülkeleri üzerine yatırımlarıyla hatırlanan Şener’in, farklı yerlere yönelik de çalışmalar yaptığı ortaya çıktı. Ülke ekonomisine de katkılar getirecek mühim çalışmalar yapmaya çalıştıklarını de açıklamalarına ekledi. İşte o haberimiz…

İş Adamı Egemen Mustafa Şener’den Yatırım Haberleri!

İş adamı olan Egemen Mustafa Şener sektöründe yatırımlarıyla adından söz ettiriyor. Daha önce Arjantin ve Brezilya’da demir sanayi ve gemicilik üzerine yatırımlar yaptığı hâlâ akıllarda olan ismin, farklı bölgere yöneldiği de görülüyor.

Egemen Mustafa Şener Türkiye ekonomisine de katkılar getirecek mühim projeler, çalışmalar yapmaya çalıştıklarını da söyledi.

Yeni Yatırımları Nereye Olacak?

Peki, Egemen Mustafa Şener yeni yatırımlarını hangi bölgeye yapacak? Brezilya ve Arjantin’de demir sanayi ve gemicilik ardından iş adamının Hong Kong’da da bu sektörler üzerine yatırımda bulunma kararı olduğu ortaya çıktı.

Yatırımcı burasının yatırım merkezi olduğunu söylerken, dünyayı etkileyen pandemi koşullarının, yatırımlar ve yatırımcılar için fırsat olduğunu da dile getirdi.  Hong Kong’da bulunan iş adamlarıyla görüşmeler gerçekleştirildiğini dile getiren Egemen Mustafa Şener, sonrasında yatırım kararının alındığını belirtti. Ancak büyüklük üzerine bilgiler vermedi.

Bununla beraber gerekli koşulların sağlanması, değerlendirmelerin yapılması ardından yatırımın gerçekleşeceği düşünülüyor. Dolayısıyla ilerleyen dönemler husus üzerine ayrıntılı bilgiler alınması bekleniyor. Egemen Mustafa Şener ve hayata geçirdiği yatırımlar uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0