İstanbul Anadolu Yakasında Oto Ekspertiz

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Çekmeköy oto ekspertiz yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerini bekliyor.

İstanbul Anadolu Yakasında Oto Ekspertiz

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerini bekliyor. Bugün ikinci elde araç almak istenirse satıcıya güvenmek neredeyse imkânsızdır. Daha önceden nasıl kullanıldığını bilmediğiniz bir araç almak kumar oynamaya benzer. Bu sebeple aracınızı oto ekspertiz hizmetinden geçirmeniz gerekmektedir. Çekmeköy oto ekspertiz İstanbul bölgesine yayılmış 20 farklı şubesi ile , Sarıgazi oto ekspertiz ve gibi biden fazla bölgede hizmet vermektedir. Bütün şubelerinde aynı kalite ve güveni sağlamayı amaçlayan Çekmeköyoto ekspertiz gözleme dayalı ekspertiz hizmeti değil veriye dayalı ekspertiz raporu sunmaktadır. Hizmetlerimiz ve iletişim bilgilerimiz hakkında daha fazla bilgi için www.otoekspertizcekmekoy.com adresine göz atabilirsiniz.

Neden Ekspertiz Raporu Almalıyım

Ekspertiz raporu sayesinde ikinci el olarak almak istediğiniz otomobil hakkında geçmişte nasıl kullanıldı, bilmediğiniz bir kazası var mı, kilometresi doğru mu ve motor performansı iyi mi gibi kafanıza takılan soru işaretlerini güvenilir yolla gidermenizi sağlar.

Ekspertiz Raporu Nasıl Hazırlanır

Ekspertiz raporu muayene edilecek olan aracın profesyonel cihazlarla uygulanan yüksek teknoloji testlere tabii tutulması ve bu testlerin sonuçlarının bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Bu testler dyno testi, motor performans ve boya kaporta testi gibi aracın farklı noktalarının hem performans hem de sağlamlık açısından kontrol edilmesini sağlar. Böylelikle alıcıdan çok rapora güven oluşmuş olur.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0