Karısını Öldürdü Sonra Berberde Yakalandı

İç Anadolu bölgesi sınırı içinde bulunan kentlerden Aksaray’da 35 yaşındaki Murat Bakan, evde sigara içtiği için uyardığı imam nikahlı eşi 37 yaşındaki Aynur Gedik’i, ağzını bantlayıp, el ve ayaklarını bağlamasının ardından iple boğarak ölümüne yol açtı. Bakan, berberde tıraş olduğu esnada yakalanıp, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Karısını Öldürdü Sonra Berberde Yakalandı

İç Anadolu bölgesi sınırı içinde bulunan kentlerden Aksaray’da 35 yaşındaki Murat Bakan, evde sigara içtiği için uyardığı imam nikahlı eşi 37 yaşındaki Aynur Gedik’i, ağzını bantlayıp, el ve ayaklarını bağlamasının ardından iple boğarak ölümüne yol açtı. Bakan, berberde tıraş buca eve gelen ğu esnada yakalanıp, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bugün sabah vakitlerinde Güzelyurt kazasına bağlı Gaziemir köyünde hurdacılık işiyle uğraşan Murat Balkan, evde sigara içmemesini söylediği üç senelik imam nikahlı eşi Aynur Gedik ile tartışma yaşadı. Tartışma alevlenince Bakan, Gedik’in ağzını bantlayıp, el ve ayaklarını iple bağladı. Bakan, bunların ardından Gedik’i iple boğarak öldürdü, sonrasında da evden ayrıldı.

Bu esnada odasında yer alan Aynur Gedik’in kızı 27 yaşındaki Hasret Gedik, tartışmayı duydu, ancak seslerin kısa zaman geçmesinin ardından kesilip, Bakan’ın da evden ayrılması üstüne uykuya daldı. Hasret Gedik, saat 08.00 sularında uyanıp annesine bakmak için yatak odasına girdi. Annesi Aynur’u ağzı bantlı, el ve ayakları bağlı hareketsiz biçimde gören genç kız, yaşadığı durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haberdar etti. Bölgeye intikal eden sağlık ekibi, Aynur Gedik’in öldüğünü söyledi.

Murat Bakan’ı tıraş eden berber 21 yaşındaki Kadir Çavdar da, "Ben müşteriyi tıraş ederken bir anda polisler içeriye girdi ve gözaltına aldı. Tıraşı da bitirmiştik" sözlerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0