Katlanır Çatı Merdivenleri

Yeni nesil çatı merdivenlerini mekanlarımızda tercih ederek kaliteli ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yeni yapılan binalarda veya restore edilen birçok yapıda sıkça rastladığımız

Katlanır Çatı Merdivenleri

 Yeni nesil çatı

merdivenlerini mekanlarımızda tercih ederek kaliteli ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yeni yapılan binalarda veya restore edilen birçok yapıda sıkça rastladığımız. Bu tür merdiven modelleri ihtiyaç kalmadığında ortadan rılarak evin alanından kazanç sağlanır. Kolayca katlanan merdivenler bir veya iki kişiyi taşıyacak genişlikte hazırlanabilir. Son derece sağlam olan katlanır merdivenlerde evinizin ya da iş yerinizin dekor anlayışına uygun renk ve model seçenekleri bulunmaktadır. Katlanabilir çatı merdivenlerinde kapak tasarımları cila gerektirmez ve kolayca temizlenebilir. Bu tür merdivenlerde çatı veya tavan arası için ayrı ayrı tasarımlar sizleri beklemektedir.

 

Çatı ve tavan

araları için tercih edilen diğer ürünlerimiz arasında makaslı merdiven olarak bilinen tasarım gelmektedir. Gerek duyulmadığında ortadan rılma fırsatı veren bu merdivenlerde merdiven bölümü çatı bölümünde kalarak size yer sağlar. Son derece sağlam olan ve ofisler için de ideal olan bu tasarımda metal malzemeler ağırlık kazanmaktadır. Merdiveni açıp kapamak için size çevrilebilir bir aç kapa aparatı ile birlikte monte edilen makaslı çatı merdivenleri birçok mekan için çok daha güvenli bir merdiven çözümüdür. Firmamız üzerinden daha pek çok farklı işlevlere sahip çatı merdivenlerini artık çok daha uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

 

 

Çatı merdiveni ile

ilgili bir hizmet satın almak isterseniz sizlere https://www.katlanircati web adresini önerebilirim.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf Aydemir
yusuf Aydemir - 1 yıl Önce

Bu merdiveni satın almak istiyorum.ölçüleri ve fiyatını yazarmısınız.

Mesut görgün
Mesut görgün - 11 ay Önce

Selamlar Merdiven hakkında bilgi almak istiyorum ve fiyatını öğrenmek istiyorum arayabilir misiniz

SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0