Kazayı Görüp Yardım Etmek İsterken Kazazede Oldular

Karadeniz bölgesi sınırı içerisinde yer alan kentlerden Bartın Karabük yolu Bayır yüzü köyünde ortaya çıkan kaza sonucunda yaralılara yardım edenlere bir başka araç vurdu. Meydana gelen bu kazada 1 kişi ağır olmak üzere 3 kişi yaralanarak hastaneye sevk edildi.

Kazayı Görüp Yardım Etmek İsterken Kazazede Oldular

Kara bölgesi sınırı içerisinde yer alan kentlerden Bartın Karabük yolu Bayır yüzü köyünde ortaya çıkan kaza sonucunda yaralılara yardım edenlere bir başka araç vurdu. Meydana gelen bu kazada 1 kişi ağır olmak üzere 3 kişi yaralanarak hastaneye sevk edildi.

Karabük’ten Bartın yolu üzerinde seyir halinde olan Yunus Z. kontrolü alındaki 76 DP 747 plakalı otomobilin, Bartın İstikametinden gitmekte olan Özer O. kontrolü alındaki 74 DE 698 plakalı araca vurması sonucu her 2 araç da şarampole uçtu.

Kazaya tanıklık ederek yaralılara yardım etmek konusunda duran bölgedeki vatandaşlar yaşanan durumu polis ve ambulans ekiplerine haber verdiler. Vatandaşlar olay bölgesine intikal eden polis ekiplerinin ve sağlık ekiplerinin gelmesini bekledikleri sırada Karabük tarafından gelen Özgür H. kontrolü alındaki 37 SE 306 plakalı otomobilin kaza sonucunda yaralılara yardım için duran 34 BV 5677, 06 FY 7002, 19 HB 282, 78 BG 135 plakalı araçlara çarpması neticesinde 3  kişi yaralandı.

Yaralılara ilk müdahalesine olay bölgesine intikal eden 112 ekipleri gerçekleştirirken polis ekipleri olası kazaların önüne geçmek adına kazayı görerek durmak isteyen şoförlere izin tanımadı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0