Kenar Koruma Sistemi İnşa Etme

Kenar Koruma Sistemi İnşa Etme

Kenar Koruma Sistemi İnşa Etme

Kenar Koruma Sistemi İnşa Etme

 

Toplu kenar koruma sistemi önlemleri yelpazesi arasında, düşme riskini tamamen ortadan kaldırmak ve ilgili tüm kullanım standartlarına uymak için tasarlanmış korkuluklar da bulunmaktadır. Yönetmelikler, mümkün olan her yerde kişisel koruyucu sistemlere öncelik verilmesi gerektiğini belirtir.

 

Korkuluklar

Oto korkuluk, bakım ve denetimler için düzenli erişim gereken yerlerde kalıcı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sistemin tasarımı, sistemi çatı katmanı veya binanın yapısı üzerinden mekanik olarak sabitlemeye gerek kalmadan kalıcı kenar koruması sağlar.

 

Basit bir konsol prensibi rakipsiz güç, sağlamlık ve güvenlik sağlar. Doğru monte edildiğinde, çatıya temas etmesi amaçlanan tüm yüzeylere koruyucu kauçuk pedler uygulandığından, çatıya zarar verme veya sızıntılara sebep olma olasılığı yoktur. Katlanabilir bir korkuluk, görsel etkinin sorun olduğu uygulamalar için kullanılmadığında korkulukların görüş alanının dışına katlanmasına izin verme avantajına sahiptir.

 

SafetyRespect bağlantısız ve sabit çözümler olarak ve birçok farklı stilde kenar koruma sistemi ürünlerine sahiptir. SafetyRespect koruma sistemleri inşaatlarda ve farklı projelerde üst düzey güvenliğin sağlanması için birçok niteliğe sahip olacak şekilde özenle ve dikkatle üretilir.

 

 

l Yüksekliklerde düşmeye karşı koruma

 

l Erişim koruması

 

l Çevre koruma

 

l Yürüyüş yollarını işaretleme

 

l Anahtar avantajlar

 

l Dayanıklı alüminyum, korozyona dayanıklı yapı

 

l Hafif, hızlı ve kolay kurulum

 

l Sabit veya bağlantısız seçenekler

 

l Uyarlanabilir, modüler kolay sabitleme sistemi

 

l Tamamen hava koşullarına dayanıklı

 

l EN 13374 ve EN 14122-3 uyarınca test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER