Kişiye Özgü Tasarımlar

Her mekan için özel olarak tasarlanan, standart imalatların dışında yaşam tarzınıza, evinizin mevcut durumuna, odalarınızın ölçülerine, dekorasyon renklerinize göre tasarlanarak üretilen Şark köşesi modelleriyle evinizde geleneksele yaşayabilirsiniz.

Kişiye Özgü Tasarımlar

Her mekan için özel olarak tasarlanan, standart imalatların dışında yaşam tarzınıza, evinizin mevcut durumuna, odalarınızın ölçülerine, dekorasyon renklerinize göre tasarlanarak üretilen Şark köşesi modelleriyle evinizde geleneksele yaşayabilirsiniz. Osmanlı saray tarzının bir sembolü haline gelen, sağlık açısından da çok faydalı olan Şark köşesi takımı modelleri aynı zamanda evinizde daha fazla oturum alanı yaratan mobilyalardır. Özel kumaşlar, sert süngerler kullanılarak üretilen yastıklar ve minderler ile hem oturum konforunu artıracak hem de evinize farklı bir hava katmış olacaksınız. Kullanım amacına ve kullanım alanına özel olarak yapmış olduğumuz tasarımlar ile sizlere hizmet veren ve 50 yıllık tecrübemiz ile istek, ihtiyaçlarınıza profesyonel bir şekilde cevap veren bir firma olarak ahşap oyma işçiliği ve ahşap imalatları olarak iki farklı alternatifi sizlere sunuyoruz. Kullanılan ağaç türüne göre seçim şansına sahip olduğunuz şark köşesi modellerini internet istemizden inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlar

Sizlere sunmuş olduğumuz imalat özelliklerine bağlı olarak evinizde kusursuz ve profesyonel bir Şark köşesi modern takımına sahip olabilir, evinizde Osmanlı saray odalarını birebir yansıtabilirsiniz. Opsiyonel olarak sizlere sunmuş olduğumuz özellikler olan minder yumuşaklığı, minder kalınlığı, minder kumaşı gibi özellikler içerisinden tarzınıza uygun olanı seçiyor, hayal ettiğiniz tasarımın evinizde, iş yerinizde olmasını sağlayabiliyorsunuz. Çok ekonomik bütçelerle sizlere sunmuş olduğumuz Şark köşesi takımları ile hayatınızı daha geleneksel ve daha modern olrak iç içe yaşayabilirsiniz.

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0