Kobitsa Nedir?

Kobitsa her türlü sektörde aktif olarak üretim yapan firmaların girdi maliyetlerini düşürmek adına birlikte oluşturdukları güç birliğinin adıdır.

Kobitsa Nedir?

Kobitsa her türlü sektörde aktif olarak üretim yapan firmaların girdi maliyetlerini düşürmek adına birlikte oluşturdukları güç birliğinin adıdır. Kobitsa olarak bünyemizde birçok üye işyerimiz bulunmaktadır. Bu üye işyerlerimizi dernekler, holdingler, Kobiler, banka ve hastane grupları gibi büyük kapsamlı iş yapan şirketler oluşturmaktadır. Üye işyerlerimizin her türlü ihtiyacında toplu alımlar yaratarak satınalma süreçlerinde pazarlık gücü yaratmak ve tüm ihtiyaçları toplu olarak en uygun fiyatlarla satın almak için çalışıyoruz.

Kobitsa olarak aynı zamanda bünyemizde yer alan tedarikçi iş ortaklarımız bulunmaktadır. Birçok farklı sektörde, en büyük çapta hizmet veren ve sektörün öncüsü olan firmalarla anlaşmalar yapıyor ve üyelerimizin ihtiyaçlarına yönelik tedarikleri anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızdan yapıyoruz.

Tedarikçimiz olan iş ortaklarımızla yapmış olduğumuz Kargo anlaşması kapsamında sizlerde tüm kargo ihtiyaçlarınızı neredeyse yarı fiyatına karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü işletmenin ihtiyacı olan yakıt giderlerini en uygun fiyatlarla tedarik edebilmek için Petrol ofisi anlaşmamız bulunmaktadır. Türkiye’de 41 ilde hizmet veren Sırma su en güçlü tedarikçilerimizden bir diğeridir. Sizlerde işletmemizin bu ve daha farklı birçok alanda önemli ihtiyaçlarını bizler aracılığı ile çok daha uygun fiyatlara mal edebilirsiniz.

Güçlü İşbirliği İle Satınalma İmkânı

Sizlerde Kobitsa web sayfasına girebilir ve tüm tedarikçilerimi hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Üye firmalarımızın ihtiyaçlarını toplu olarak karşılama yöntemi ile tedarikçilerimizden en uygun fiyatlarla ürün temini yapıyoruz.

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0