Kolye Seçimleriniz Hakkında

Kolye takmayı seven ve kolyede altın detaylarından hoşlanan kadınların gördükleri anda oldukça beğeneceği bir kolye olan, altın tuğralı halat kolye Bayar Gold tarafından özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Kolye Seçimleriniz Hakkında

Kolye takmayı seven ve kolyede altın detaylarından hoşlanan kadınların gördükleri anda oldukça beğeneceği bir kolye olan, altın tuğralı halat kolye Bayar Gold tarafından özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Tuğrasının ve halatının uyumu ile oldukça zarif bir uyum yakalanan, insanların gözlerini alamayacağı bir naifliğe sahip olan kolye oldukça güzel bir tasarımdır. Elbette bu sebeple de talep sayısı da fazladır.

Kolye kendinize alabileceğiniz gibi bir başkasına hediye etmek için de oldukça uygun bir seçim olabilir. Fiyatlandırma konusunda taksitlendirme seçeneklerine de gidilebilen ürün günlük kullanım için de oldukça uygun olduğundan sevdiklerinizin sizi hatırlayarak takacağı ve boynundan çıkarmayacağı bir kolye de olabilmektedir.

Bayar Gold Kolyesi Özellikleri

Çokça beğenilen ve ilgi ile izlenen kolye tuğra ve halat arasında kusursuz bir uyum yakalamıştır. Bununla beraber içerik olarak da asla altın kaplama ve altın suyu işlemleri de uygulanmamıştır. Firma sadece gerçek altın ile tasarım yaparak üretime geçmektedir. Elbette ürünün damgası ve patenti de üzerinde bulunmaktadır. Altın ayarı 14 gram, altın metal ağırlığı da 1,25 gram şeklindedir.

Satın alım sonrasında size evinize kadar ücretsiz bir şekilde kargo işlemi yapılmaktadır ve ürün sertifikası ile beraber size gönderilmektedir. Bununla beraber ürün kargoya çıktıktan sonra size ulaşana kadar firmanın güvencesi altında sigortalanmış olarak teslim edilmektedir. Böylece oluşabilecek sıkıntıların da önüne geçilmektedir.

Kaynak: https://www.bayargold.com/urun/tugrali-halat-kolye

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0